Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy használj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy használja e az instagram fiókját?

Figyelt kérdés
Bekövettem egy csajt - aki tetszik, de még nem jött reakció! Hogy deríthetném ki, hogy nem akarja engedni, vagy esetleg nem is használja?

#Instagram #visszakövet
2023. febr. 23. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen reakcio? Ha lakatos a profilja, akkor nem veletlenul nem enged be gondolom.
2023. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, hogy privátra van állítva a fiókja... és szeretnem követni és ezt engedélyezni kell...
2023. febr. 23. 22:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha privát akkor nem nagyon fogod tudni kideríteni, max úgy, ha van olyan ismerősöd, aki követi, és tőle megkérdezed, hogy aktív-e a csaj.
2023. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg küldj neki olyan képet, vagy videót ami felkeltheti számodra a figyelmét.
2023. febr. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De az üzenetet megkapja úgyis? És látom ha elolvasta?
2023. febr. 24. 09:21
 6/9 anonim válasza:

Nekem is privát az instagram fiókom. Naponta nagyon sokan jelölnek be ismeretlenek, nem szoktam visszaigazolni őket. Az üzeneteket így is megkapom, és eldönthetem, hogy válaszolok, vagy törlöm őket.


Szóval írj neki bátran! :) Lehet, hogy észre sem vette a jelölésed!

2023. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Várok még pár napot, nem szeretnék tolakodni és ha akkor sincs változás, akkor írok neki. Személyesen olyan jól elbeszélgettünk!
2023. febr. 26. 18:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert amúgy.
2023. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2023. márc. 10. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!