Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbocsátanátok ezt a randipar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok ezt a randipartnereteknek?

Figyelt kérdés

Randipartnernél már egy kicsit több szerintem, mert 2 hete ismerjük egymást, 3-4-szer randiztunk és kb. minden nap összefutottunk vagy beszéltünk telefonon. Bemutattuk egymást a barátainknak, nyilvános helyen is csókolóztunk (barátja hatalmas szülinapi buliján), megjelentünk együtt rendezvényeken/színházban, sétáltunk kézenfogva stb. Rengeteget írt, este-reggel, hogy hiányzom neki, hogy mennyire rég érzett ilyet, mennyire különleges vagyok neki, terveztünk közös programokat hónapokkal későbbre, megbeszéltük mit hogyan kellene csinálni (időbeosztás stb) ha együtt leszünk, és nagyon megnyíltunk egymásnak, de nem volt kimondva még, hogy egy pár vagyunk, leginkább MIATTAM, mert én éreztem volna kicsit gyorsnak így 3 randi után, plusz ijesztően lelkes volt, és féltem, hogy csak fellángolás nála, és megint megjárom, mint már olyan sokszor, így mondtam, hogy egy picit még ismerjük meg egymást jobban, találkozzunk minél többet.

A lényeg, hogy ma reggel tudtam meg, hogy 2 napja egy buli végeztével felvitt magához egy lányt és pettingeltek. Mindez úgy derült ki, hogy a barátnőm látta őket kézenfogva és smárolva bemenni egy lépcsőházba, és rákérdeztem. Nagyon megbánta, láttam rajta, mert előttem elkezdett sírni amikor beszéltünk, de úgy érzem azért már jogosan esett rosszul, még ha hivatalosan nem is járunk. Igazam van, vagy túlreagálom?



2023. febr. 24. 09:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és a randik majdnem egész naposak voltak
2023. febr. 24. 09:47
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem vagytok egy pár akkor mondhatja hogy azt csinál amit akar.

De nem volt neki kötelező más csajjal randiznia, egyértelmű hogy több vasat tart a tűzben és véleményem szerint lehet ott még több csaj is.

Én nem hiszem hogy ő komoly kapcsolatot szeretne, bár ezt neked is kellett volna az elején tisztázni.

2023. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 hét alatt ilyen marha gyorsan haladtatok, akkor mi a francért nem bírt magával?!

Nem kell hivatalosan kimondani, hogy együtt vagytok, hogy ilyeneket már ne csináljon.

Nem bocsátanám meg, mert valószínű, hogy máskor is megteszi ilyen könnyen.

2023. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, hogy nincs mit megbocsájtanom, mert az ő dolga mit csinál, de nem kezdenék vele és nem is randiznék vele többet, mert az hogy kit engedek magamhoz közel meg már az én dolgom.
2023. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja és ebben a buliban velem együtt volt, végig csókolóztunk, csak én előbb hazamentem
2023. febr. 24. 10:13
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Na így még gázabb. Szerintem felejtsd el.
2023. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ooooh azert ez kemeny.

En nyitott kapcsolatban elek, es joval lazabban kezelem ezeket, mint az atlag gyakoris valaszolo, de azert ez tenyleg kicsit pofanvagos erzes.


Megbocsatanam a sajat erdekemben, de nem ismerkednek vele tovabb komolyan. Ez a nagy langolas az elejen mindig gyanus, ezt jegyezd meg.

2023. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elfelejtén ezt a pasit.
2023. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fiatalok vagytok, komolytalan a fiú. De az is, hogy 2 hét alatt már barátoknak is bemutattátok egymást.
2023. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Tipikus mézes madzag az orrod előtt elmond neked minden szépet és hiteget. Ha ezek amiket mondott mind komolyan gondolná akkor nem érdekelte volna más nő. Miután nem így lett így egy hazug és többet egy percet sem áldoznék rá az életemből.
2023. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!