Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy kollégám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy kollégám, akkor érdemes lenne barátkozni vele?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy van-e neki párja? Mennyire tetszhetsz te is neki? A személyiségetek összepasszolható egymással?
2023. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátkozás legyen csak barátkozás egyenlőre.


Beszélgessetek és szépen lassan rá lehet térni majd a család, kapcsolatok, barátnő témákra is.

Ezt lehet ebéd, kávé mellett is.


És lassan kiderül, hogy érdemes e tovább haladni.,


De sajnos a jövőben necces lehet ha szakítotok kicsit kínos csend és fagyos hangulat lehet belőle...de persze nincs mindenhol így.


Szóval lassan.-


Kivétel...ha már régóta ismered..

2023. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az kiderült, hogy ő vonzónak tart-e?

Kimutattad, hogy neked ő szimpatikus?


Hogyan gondoltad ezt kivitelezni?


Amúgy nem kizárt, hogy őbenne is megfordult, hogy kezdeményezne, de ezt nyilván így látatlanban nem tudjuk.

2023. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem!


Ha tetszik akkor rá kell startolni, mint férfi/nő és nem barátkozni kell!

Azzal barátkozunk aki jó fej, szimpi, de mint férfi/nő nem jön be, nincs szexuális vonzalom, nem ugrik be hogy milyen lehett a csókja...milyen lehett a szex....kivánom, vágyok rá.....

2023. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyedülállók vagyunk mindketten és szerintem ő is érdeklődik. Néha kijon ebédelni, amikor én is és akkor beszélgetünk.

Viszont kicsit attól tartok, amit a négyes mond - a baratzonaba nem akarok bekerulni.

2023. febr. 28. 11:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem arra mindenképpen jó és hasznos lehet, hogy megtudd, mennyire hasonlítotok, mennyire lenne érdemes kezdenetek egymással. Én pl. csak akkor kezdenék kapcsolatot munkahelyen, ha nagyon-nagyon úgy érzem, hogy ő lehet az igazi, ahhoz pedig azért valamennyire ismernem kell a gondolkodásmódját, személyiségét, világnézetét.
2023. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!