Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek alapjan akarhat tobbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapjan akarhat tobbet is az egyejszakas kaland utan?

Figyelt kérdés

Volt a hetvegen egy egyejszakasom es nagyon bejott a pasi, remenykednek valami tobben is esetleg.

Hazavitt egy klubbol, aztan miutan megtortent a dolog, mondta, h szeretne, ha ott aldunek, aztan hozzam bujt meg adott a homlokomra puszit, reggel szinten voltak dolgok, es utana kerdezte, h van-e kedvem meg maradni chillezni nala. En inkabb mondtam, hogy hazamennek, erre elkerte a Facebookomat es mondta, hogy irjak neki, ha hazaertem, illetve azota megint athivott. Ez mennyire jellemzo egyejszakasoknal, ezek alapjan akarhat tobbet is?


2023. febr. 27. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Kapcsolatot nem biztos hogy akar..
2023. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem sem biztos, légy azért óvatos..


Nyáron én is találkoztam egy olyan sráccal, aki hasonlóan viselkedett, szeretkeztünk is, viszont nem akart tőlem semmi komolyabban.


Most nem azt írom, hogy Te is így jársz majd, inkább csak egy jó tanács, hogy most még egyelőre ne láss bele semmit, majd alakul :)

2023. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Áthívott. Nem randira... Ha váltani akarsz, jelezd neki, hogy ismerkedni szeretnél, és ha erre bunkó lesz / ghostingol / megpróbál lebeszélni, tehát bármi negatív, nem az hogy let's go randi... akkor engedd el, felesleges, nem fog változni.
2023. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez még nem jelenti azt, hogy a "több" az kapcsolatot jelentene, inkább azt jelenti, hogy szeretne még veled időt eltölteni és még szexelni. (Ez kb biztos.) De nyilván csak ő tudhatja, hogy pontosan mit szeretne. Nem zárja ki azt sem, hogy kapcsolatot de akkor lehet, hogy inkább randira hívna vagy ilyesmi. Ez az áthívott magához = szexelni szeretnék megint.
2023. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Megdugnálak még jópárszor, egyelőre ennyit jelent.
2023. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Hát ha a lakására hívott szexelni, akkor csak max jó volt a szex.

Ha elhívott programot csinálni, vacsizni, kirándulni stb talán alakulhat több.

2023. febr. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk nem tudom, elég szr úgy ismerkedni, hogy először megdug, aztán randira hív :D ha alapból ismerkedni akart volna, nem biztos, hogy így kezdi.
2023. febr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7.

De hát itt a gyk-n mindenki dugással kezdi, és már 10-15-20 éve boldog házasok.

2023. márc. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!