Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet különbséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet különbséget tenni egy kapcsolat elején egy mamahoteles és egy otthon élő ember között?

Figyelt kérdés

Mamahoteles alatt azt értem, aki úgy van vele, hogy anyu-apu eltartja, nem kell házimunkát végeznie, dolgoznia sem feltétlen, és akkor sem fogom tudni kirobbantani a szülők mellől, ha minden feltétel adott lenne (de azért folyamatosan ígérgeti, hogy majd valamikor...). Esetleg, ha ez sikerül, vagy nekem kell háztartási alapkompetenciákra tanítgatnom, vagy elvárja, hogy én csináljam meg helyette.


Otthon élő alatt azt értem, aki képes ellátni magát, de otthon lakik, pl. azért, hogy spóroljon, és megfelelő feltételek mellett nem okozna neki problémát összeköltözni a párjával.


Rá lehet-e jönni egy kapcsolat elején, hogy ha valaki otthon él, melyik csoportba tartozik?


2023. márc. 8. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha férfiként laksz a szülőkkel, az a nők szemében egyenlő a féreggel.
2023. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Talán onnan, hogy vannak céljai és nem anyuci-apuci kisfia.
2023. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
2. Oké! A céleom egy saját lakás. Most 22 vagyok, ha jól alakul az életem meglesz hitelből 38, vagy nagypapám halála esetén 31-2 éves koromra. Kivárod velem, itt, anyuéknál a panel kisszobájában? :)
2023. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert van párom, de vagy együtt mennénk hozzám, vagy máshova. Külön, nem jó az, hogy több generáció együtt él, különösen úgy, hogy mindenbe beleavatkoznának, mert ők bölcsebbek és tapasztaltabbak.
2023. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Dolgozni kene, akkor talan nem 15 ev alatt gyulne ossze az onero.
2023. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Áthívod magadhoz és reggel megkéred, hogy csináljon neked rántottát pirítóssal. Meg egy kávét is főzhetne. Ha erre nagy kerek szemek a válasz, akkor egyértelmű.

Egyébként az ilyesmi max 1,5 hónap alatt kibukik. Akár az első nála töltött estén átlátod a viszonyokat.

Egyszer volt mamahoteles párom. Sosem értettem miért akarja, hogy náluk aludjak, amikor ő az anyjával élt egy panelben, én meg egyedül voltam albérletben. Részemről rém ciki volt úgy vele lenni, hogy az anyja a szomszéd szobában van. Mintha tinik lennénk. Egyszer belementem, reggel mindent megértettem. Mire felébredt, már ki volt készítve neki a reggeli, amíg evett, az anyja beágyazott nála is, indulásnál kezébe adta egy dobozban az ebédjét és még azt is megkérdezte másnap mit enne. Teljesen egyértelművé vált számomra, hogy én nem ezt a férfit kerestem. Annál is inkább, mert így összeállt a kép a korábbi megjegyzéseiből, hogy ő pontosan azt várná tőlem is, amit az anyja megad neki. Nálam sosem volt ilyen kényelmes sorsa, ezért akarta, hogy inkább én menjek hozzájuk.

2023. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os! Ez nagyon tanulsagos volt!!!
2023. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!