Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha bénán csajozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bénán csajozok a neten?

Figyelt kérdés

Sok lánnyal állok párba a tinderen, nyilván nekem akit jobbra húzok az nekem széplány és szerintem másoknak is. Élőbben jobban nézek ki mint képen. De ezek csak külsőségek belsővel lehet gond, mert csak egy lánnyal jutottam el odáig, hogy randizni menjünk de ő is

Ti mit írjátok magatoknak lányok ha felakarnátok szedni magatokat? Esetleg mikor mennétek el randira és milyen randira vinnétek magatok”t? Vagy nem is kerestek komoly kapcsolatot csak kalandot ?


utolsó pillanatba lemondta és az egómnak nem tett jót. Vicces vagyok minden nőt megtudok nevettetni, szinte csak kérdezek a nőktől, keveset mondok magamról. Vicces szövegekkel kezdeményezek amik mindig beválnak.



2023. márc. 26. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
98% csak az egója hízlalása gyanánt van fenn.
2023. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a béna, a nők nagy része nem akarnak kapcsolatot.
2023. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne csajozz
2023. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi akkor maradok a kis szórakozóhelyes kalandoknál, mert senki nem gondolkozik másba. Amúgy 21 éves vagyok.
2023. márc. 26. 21:10
 5/8 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=5h4ZnGGswgg


Aki tud angolul, nézze meg.

A tinder tökéletesen alkalmatlan ismerkedésre, egyedül a tulajdonosnak hoz hasznot...


A való életbe menj csajozni, még akkor is sokkal több esélyed van, ha "béna" vagy. (Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy béna vagy. Lehet, hogy pont a tinder miatt érzed úgy. Én is a való életben találtam meg a párom, pedig elég "béna" vagyok alapból. Betilthatnák már ezt a társadalmilag haszontalan programot.)

2023. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5ös ezek szerint semmi értelme a tindernek…. Tényleg élőbe kell csajoznom, de azt nem tudom, hogyan kezdjek neki, amikor csak bulikba találkozok nőkkel és a “rendes lányok” nem akarnak tőlem semmit, vagy nem tudom őket felszedni. Tuti velem van a baj, próbálom megkeresni, hogy mi az….
2023. márc. 28. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolatot keresel akkor nem a tinder a legjobb opció. Bumble és az okcupid talán egy fokkal jobb.


Én pl. Kifejezetten díjazom, ha valaki egy izgalmas kérdéssel indít, vagy ha az adatlapomról valamire reagálva ír rám.

A sima szia mizu? és hasonlókra ritkán válaszolok. Általában ezek a beszélgetések nem mennek sehova.

Nekem van pár bevált ilyen érdekesebb kérdésem, ami nem túl szokványos, az emberek 90%-a visszaír rá.

2023. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha örökbe fogadsz egy kutyát, 90%-kal nő az esélyed és még jót is teszel, ha jó gazdija leszel!
2023. ápr. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!