Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 körül ezek az utolsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körül ezek az utolsó esélyek/shotok, hogy még 18-20 körüli lányokkal ismerkedjek pénz nélkül, vonzalom alapján?

Figyelt kérdés

Jóképű vagyok és sok nőnek vonzó, ez mellett egy kicsit fiatal arcú, de nyilván én is öregszem, ahogy mindenki más is. Randizok/ismerkedem/szexelek most 18-20 éves lányokkal, akiknek őszintén bejövök kívül-belül is, de ez nyilván örökre nem lesz fenntartható. Reális kb, hogy mondjuk 5 év múlva ez már nem fog összejönni?


Barom válaszok helyett olyan emberek válasza érdekel, akik ezen keresztülmentek vagy éltek át valami ehhez hasonlót. Mindenki más válasza irreleváns számomra. Akik nem jártak ehhez kicsit sem hasonló cipőben, ők nem tudnak mit mondani. Segítő, kérdésre válaszoló válaszok érdekelnek. Köszi!


2023. ápr. 7. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Örökre nem fogsz tudni 18-20 éves lányokkal ismerkedni
2023. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pénz nélkül kb 40ig van esélyed, után már (sok) pénz kell hozzá
2023. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, végtére fel kellene nőni és felelősséget vállalni. Legyen is irreveláns, egy nagyra nőtt gyerek vagy.
2023. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy kamu, nem hogy 18 éves lányokkal nem dugatod magad, de szűz is vagy amióta megszületettél, és valószínűleg ez nem is nagyon fog változni :D
2023. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!