Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belemennétek második randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek második randi helyett "hármas" találkozóra a nő egyik barátnőjével?

Figyelt kérdés
Volt egy jó első randim e nővel. Felvetettem, hogy jó lenne megint együtt lógni amire azt mondta oké. Majd amikor egyeztettük most az időpontot közölte hogy a héten érkezett egy új kolléganője aki nagyon elveszett és nem ismer itt senkit és vele csinál programot de ha akarok csatlakozhatok. Én nagyon szeretnék találkozni újra a nővel, de nem vonzz ez a fajta 3as baráti dolog ugyanakkor fenn akarom tartani az érdeklődést xD Ti mit tennétek? (28 évesek vagyunk)

2023. ápr. 13. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem mindegy, hogy más belemenne-e. Leírtad, hogy téged nem vonzz a felajánlás. Akkor mondd meg neki, hogy ne haragudj, de inkább majd kettesben találkozzatok. Nem ezen fog múlni az érdeklődés, hanem hogy egyébként, ámblokk vonzó vagy-e neki.
2023. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha fent akarod tartani és komolyak a szándékaid, szerintem jó lehetőség, hogy bizonyítsd a jófejséged. Arra viszont ügyelj, hogy legyen rendes randi is, nehogy visszaéljen veled.
2023. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"vele csinál programot de ha akarok csatlakozhatok"

Mondd meg neki, hogy kösz nem, mert inkább csak vele szeretnél találkozni.

2023. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd le, és ha nem ajánl fel új időpontot, akkor hagyd.
2023. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el. A csajt is alig ismered, nemhogy az új munkatársát, akit ő sem igazán. Nagyon fura és gáz lenne. Esetleg ajánld fel, ha este fele ráér, vacsorázhatnátok együtt valamit, bemész a városba akkor te is, ha úgy is ott lesznek. Vagy mondd meg neki, hogy szívesen beszélnél vele telefonon/discordon/videóhívásban, ha lesz még kedve, akkor este, ha hazaért, hívjon fel nyugodtan. Aztán majd máskor találkoztokm
2023. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem, így nem. De ha ott van a nő közelében, mint egy védvonal, de nem avatkozik bele a randiba, csak, ha meleg helyzet adódna, akkor felőlem ott lehet.
2023. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!