Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom a randipartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom a randipartneremről, hogy nem lesz bántalmazó, nem fog zsarolni, fenyegetni ?

Figyelt kérdés
Vannak jelei az első időkben? Nyár óta találkozgatok valakivel, kedves meg minden és nagyon jól érzem magam vele. De honnan tudhatom hogy esetleg ha együttélnék vele akkor milyen lesz? Nagyon rossz tapasztalatom van az előző kapcsolatomban. Rendőrt kellett többször hívnom agresszív volt féltékeny és elszeparált a barátaimtól, rokonaimtól. Nagyon nehéz volt megszabadulni tőle. Honnan tudom hogy ez a másik milyen ? Vannak jelei az első időkben? Hiszen a másik lehazudta a csillagokat az égről utána egy lépést sem tehettem meg nélküle soha sehova. Ezek szerint én nem vettem észre , annyi volt csak a furcsa hogy az exét elhordta mindennek és még évek múlva is figyelte hogy kivel van mikor és hol…..
2023. ápr. 15. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Sehonnan. Ahogy ő se tuhatja, nem fogod-e álmában felgyújtani.
2023. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

"Első idők" tavaly nyár óta? Nyár óta randipartner? Április van bakker :D Szinte a következő nyár.

Biztos hogy ez nemcsak egy copypaste trollkérdés múlt szeptemberről? :D

2023. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Ja nyár óta , akkor az beteg. Normális ember ennyi ideig nem randizgat
2023. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

"Normális ember ennyi ideig nem randizgat"


Erre is van már valami idióta szabály?

2023. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vannak. Az egyik az erőszakosság+ féltékenység. Féktelenség+konrolálatlanság+mértéktelenség. Akinél ez megjelenik, tuti, hogy csak idő kérdése és szépen sorban jönnek mellé a többi cselekedetek.


Mértéktelenségnél pl. érdemes megfigyelni, hogy az alkoholnn megtud-e állni társaságban 1 pohárnál a fazon, vagy addog tolja amig matt részeg nem lesz..


Utóbbinál tuti, hogy gond van.


Ugyan ez vonatkozik a nőkre is..

2023. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*alkoholnál
2023. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5+ Még egy intő jel: kontrollmánia
2023. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kontrollmániás exemnél voltak jelei. Pl. állandóan együtt akart lenni velem már az elején is, folyton hívogatott, mindig perceken belül visszaírt. Ez amennyire tetszetős volt nekem, pont annyira red flag is, mint utólag kiderült.
2023. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, még annyi, hogy aki pár héten belül össze akar költözni veled, azt is veheted red flagnek. Azért egy értelmes ember először meg akarja ismerni a párját, nem azonnal összecuccol.
2023. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pont neked kéne a legjobban tudnod ha már ilyennel voltál!:D


De talán egy támpont. A nőverők büszkék a cselekedeteikre. Tehát ha jol tudsz körbebeszélni megnyilik akkor szeretnek azzal vetíteni hogy kapott már az exe hehe. Nem is kicsit hehe. Vagy mikor kit vert már meg.

Vagy mibe vágott már bele ami széttört egyből.

Ha elersz egy bizalmi szintet náluk, megnyílnak. Pl ha dícsérgeted milyen erős vagy kérdezed arrol hogyan védene meg vagy kerdezed arrol pl mikor megy edzésre pl box, vagy bármi, nő lehet e ellenfél azt hogyan kezelné ha meg szemrebbenés nekjul mindja kiütné azt is a gatyájábol simán, red flagok.

2023. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!