Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Heti hány találkozótól van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti hány találkozótól van értelme párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Mennyi a minimum nektek? Fura, ha nekem heti 1 kevés?

2023. ápr. 18. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát az elején legalább kettő, három, később belefer egy kettő.
2023. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura, aki megelégszik heti egy talival. Azt egyáltalán nem érdeklem nyilván, ha ennyire nincs rám igény, és ekkora igény van mindenki másra, akivel a többi 6 napot tölti.
2023. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Nekem heti 3-4 a normális. Annál kevesebbel igazából nem is tudok mélyebb kapcsolatot kialakítani. Plusz úgy érzem, hogy az ilyennek csak szórakozásra vagyok jó.
2023. ápr. 18. 14:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Haha, jó kérdés! Épp randiztam egy férfival pár hónapot, neki a heti egy elég volt. Én többször is szerettem volna találkozni, de úgy tűnt, akadt érdekesebb dolga is. Pont tegnap köszöntünk el egymástól.


A heti egy a legelső pár randinál okés. Pár hét után azért már fura.

2023. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is azt vallom, hogy heti 1-nek semmi értelme, nem lehet elmélyíteni így egy kapcsolatot. Akinek meg nincs igénye többre, az vagy szórakozik és talonban tart, vagy…nincs vagy, csak ez lehet😂
2023. ápr. 18. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, állj tovább. :)
2023. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bármennyire szeretném, nekem nem fér bele az elején több.


8-17 az irodában vagyok, kb 6ra érek haza, és 10-11kor alvás hogy reggel beérjek.


Emellett ugye ketnapinta fozni, mosas, mosogatas, bevasarlas, heti 2 edzes stb

Ha akarnam se fer bele tobb randi.

De pl a teljes hetvegeket egyutt lehet tolteni.

Egy ido utan ha mar nem benyimast alakitunk ki hanem jol mennek a dolgok, akkor perszs az ilyen solgokat -ami miatt most nem erek ra - lehet egyutt csinalni

2023. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Emellett ugye ketnapinta fozni, mosas, mosogatas, bevasarlas,


Ezek minden nap 6-tól 10-ig kitöltik az estéidet? Ekkora a család??

2023. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha kedd, csütörtök edzés, akkor bizony 9re érek haza. És utána fürdés, alvás.


Marad a hétfő, szerda, péntek.

Ha tegyük fel vasárnap főztem, akkor hétfőn nem kell, de szerdán igen. Akkor a szerda is kuka randi szempontból.


Tehát marad a hétfő és a péntek. És még a főzsen kívül akkor semmi házimunkát nem csináltam, nem is pihentem.

2023. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 és a hétvége? Már bocs, de én a 8 óra munka, heti 4 edzés, kutyával foglalkozás, barátokkal talizás, háztartás vezetés mellett is simán meg tudom oldani a heti 3-4 randit, ha akarom. Még úgy is, ha nem 10 percre lakunk egymástól. Mindenkinek arra van ideje, amire akar.
2023. ápr. 18. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!