Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tudnátok kezelni,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tudnátok kezelni,ha a partneretek elolvassa az üzenetet,de nem vagy csak sokkal később ír rá? Pl.ha kérdezed,hogy mikor tali, vagy hogy érzi magát.. Ebből nekünk óriási feszko szokott lenni,mert ha látom olvassa és nem reagál,én elkezdek neki

Figyelt kérdés
írogatni.
2023. ápr. 22. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem érdekled
2023. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudnám jól kezelni, mert a legutóbbi kapcsolatomban ez ment az utolsó 1 hónapban és utána nyögte ki, h ő tulajdonképpen szakítani akar és azt hitte, h én majd veszem a lapot abból, h ő nem ír vissza...
2023. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól. Velem is sokszor van, hogy el tudom olvasni, de írni nem tudok. Bolt közepén, utcán, villamoson nem fogok leállni pötyögni.
2023. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Most ez lehet azért is, mert amikor olvassa, épp nincs olyan helyzetben, hogy értelmes választ tudjon írni (vezet, tömegközlekedésen van, elhívták munkaügyben valahová, vagy össze akarja szedni a gondolatait, mielőtt ír stb.), de azért is, mert nem akar írni.

Egyik helyzetben sem fog megoldani semmit, ha tovább írogatsz neki vagy hisztizel.

2023. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, meg van nyitva a messenger gépen, ő meg a másik szobában van. Nem is látja. Mit cirkuszolsz a semmiért? Ha másnap válaszol, akkor bunkó, de ha pár órával később, az miért baj?
2023. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ha dolga van? Én ezen nem akadok fent. De a legtöbb ember nem érti hogy nem lehet non-stop a neten lógni.

Azt rühellem amikor nem válaszolok és ít rá 10 üzenetet miért nem válaszolok.

2023. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"vagy hogy érzi magát.."


AZ ilyen kérdések munkaidőben hót feleslegesek.

2023. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Sose küldök olyat üzenetben, ami fontos vagy sürgős. Alig nézegeti a mobilját, ha sürgős valami akkor felhívom.
2023. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, én sem szoktam olyat üzenetben, amire azonnali válasz kell. Üzenetben meme-eket küldök, hogy ha van szabadideje, nevessen egyet.


A legrosszabb az, amikor olyannal ismerkedsz, akit az előző kapcsolatában mindig leszidtak, ha nem írt, és teljesen zaklatottan mentegetőzik, és meg kell nyugtatnod, hogy ez nem időre megy.

2023. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozik mit válaszoljon hogy van az ideje. Ha majd letisztul visszaír.

Nem ertem minek várnak egyesek azonnali valaszokat. A neten ninca idő.

2023. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!