Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, randiznátok olyan férfive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, randiznátok olyan férfivel, aki kevesebbet keres nálatok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 26. 21:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
38 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Szeretek felnézni a férfira, ha kevesebbet keres, nem tudok rá férfiként nezni
2023. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha azt látom beossza a pénzét, igen, amúgy nem.
2023. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%
Most epp nem keresek sokat atmenetileg, szoval nem, mert ennel kevesebb az a legalja, de ha legalabb 700 ezret keresnek, akkor randiznek olyannal, aki csak 600 ezret.
2023. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Baromira nem lennék együtt olyannal aki nálam kevesebbet keres mert így is a minimumot keresem és ha a másik fél kevesebbet keresne nálam az csak arra lenne elég, hogy legalább nem halunk éhen arra nem lehet tervezni.
2023. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%

Az ismerőseim, barátaim elég kis részéről tudom, hogy kb. mennyit keres, szóval, ha a randipartnert nemigen ismerem korábbról, eleve honnan tudnám? De nem, nem befolyásol. Munkakerülő, másokon élősködő ne legyen, azt már egy randizási időszakban sem tudnám elfogadni, nem szimpi mentalitás.


4-es: Egy randiból nem lesz automatikusan komoly párkapcsolat, közös jövő. Amíg meg ez esetleg összejön, simán találhat jobban fizető melót, de akár te is.

2023. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

Van párom ugyan és többet keres, de kinn élünk/dolgozunk. 4 hónapja élek kinn de 5 éve kinn dolgozom...szóval így nehéz volt olyat találni itt magyarban aki többet keres.

Igazából jöjjön ki a pénzéből.

2023. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
59%
6 vagyok. A jelenlegi párom osztrák. Előtte mindig magyar volt és 450 500 körül keresett volt párom. **
2023. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%
Volt idő, amikor jobban kerestem, mint a férjem. Aztán fordult a kocka, ő keresett többet. Egyikből sem volt probléma.
2023. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

Simán, szeretem ha én vagyok az a fél, aki többet keres :D

22N

2023. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

Simán, nem ez számít.

Az számít, hogy legyen pénzügyileg tudatos. Ehhez nem sok vagy kevés fizetés kell, hanem ész.

2023. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!