Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány akivel randiztam múlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány akivel randiztam múlt hétvégén meglátta buli után részegen a pélóm összezsugorodott állapotban amikor nem voltam izgalmi állapotban és azóta nem érem el, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alaphelyzetben tényleg elég kicsi , főleg ha iszok , kb. mint a hüvelykujjam. Izgalmi állapotban elég nagyot nő és eddig nem volt még rá panasz, de saját meglátásom szerint is elég kiábrándító csak úgy látni amikor "vissza van húzódva".


Bulizni voltunk szombaton, ő is iszogatott meg én is, de kicsit belelendültem a dologba és eléggé berúgtam szóval harcképtelen állapotba kerültem mire felmentünk hozzám már alig álltam lábamon és hát ugye utána meglátta és azóta nem válaszol se üzenetre se hívásra


2023. ápr. 27. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem a látványa a baj szerintem hanem h nem húztad meg
2023. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Még nem jártam így, de itt a mégen van a hangsúly. Annyi, hogy én nem iszok. :D Elég szar mikor a haver egy éves gyerekével se mernéd összemérni alapból 🤷‍♂️ez van
2023. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

A nőknek nem a látvány kell. Nem vizuálisak.


Nekem is volt egy srác akinek láttam. Vele ugy volt hogy mindog kezdeményezett volna de nekem nem tetszik a srác egy szál bél, de még az arca is bűnronda. Egyszer meg "véletlen" ugy csinált h elottem öltözött át es neki meg hatalmas nagy van.

A hatás: hát még jobban megundorodtam tőle.


Egy nőnél a vonzódás izgalom az nem f.szlátványtól lesz/múlik el. Maga az egész férfi a kérdés amblokk hogy tetszik e v nem.

2023. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Attól még a nők is azt mondják, hogy számít a méret és az enyémre azt hihette, hogy valami mikorpéniszem van vagy hasonló, pedig nem az. Nyilván nem is nagy, de átlag körüli izgalmi állapotban.
2023. ápr. 27. 17:40
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A Bájkeverő című film jut eszembe erről. :D
2023. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy ott az alkoholos befolyásoltság lehetett inkább a kiábrándító. De nekem is para ez mert alapból az a kisujjnyi mütyür tuti kiverné a biztit sok csajnál, szintén átlag körüli ha kell.
2023. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy egyszerűen belőled ábrándult ki? Egyáltalán hogy látta meg? Mutogattad, vagy megdugni akartad? Egy részeg pasi elég undorító tud lenni.
2023. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Meglepetés: nem vagyunk hülyék, tudjuk jól, hogy a pénisz lankadt állapotban kicsi. Páromnak elég nagy mérete van, de lankadtan konkrétan egy kupak az egész. Nekem olyan furcsa, hogy néhány pasi valami szégyennek, meg tabunak éli meg ezt, ami amúgy természetes helyzet. Itt inkább az lehet a gond, hogy nem állt, amikor kellett volna. Vagy a viselkedésedben volt valami, ami kiábrándította.
2023. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#6 Be volt rúgva a csaj is


#7 Ő is részeg volt, nem mutogattam, csak levetkőztem, hogy feküdjek és akkor látta

2023. ápr. 27. 18:00
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem emiatt van ez, valamit mondtál vagy tettél, ami nem tetszett neki.
2023. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!