Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőket nagy izomtömeggel meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket nagy izomtömeggel meg lehet hódítani?

Figyelt kérdés

Gazdag már nem leszek.

Arcfelépítés nem jó, szögletes eléggé.

Szteroidkúrára és kemény edzésre gondoltam.

Bevállhat?

Egyébként emberutáló intro vagyok.


2023. ápr. 28. 18:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*nem szögletes eléggé.
2023. ápr. 28. 18:29
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Emberutálóként hagyd ezt az egészet. A szteroidok meg mindenben segítheznek, de csajozni pont nem. Egy agresszív impotems senkinek sem az esete.
2023. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2


Miért, az emberutálat sokszor nem jogos? Hát hogy viselkednek egymással?

Én viszont rendes vagyok, segítőkész és kedves. Csak annyi a baj, hogy introvertált.

2023. ápr. 28. 18:30
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lesz, akinek tetszeni fog, de csak ezért ne gyúrd szét magad, mert, ha mégsem, nagyon-nagyon csalódott leszel.
2023. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4


Tehát nincs tuti recept úgy érted?

Valaki vagy tetszik a nőknek vagy nem?

Ezen nem lehet változtatni?

2023. ápr. 28. 18:39
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki...
2023. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az edzés (és a fogyás) az arcon is változtat. Ahogy egy előnyös haj, szakáll vagy borosta is. Tud annyit dobni, mint a smink a csajokon!

Az biztos, hogy egy esztétikus, sportos test a nőknek is tetszik. Jobb, mint a puhos bojler meg a zsírgiliszta. Tehát ártani biztosan nem fog.

Azt nem hiszem, hogy a te esetedben az emberutálaton változtat. Pedig én pont azért jártam mindig ugyanoda edzeni, mert nagyon jófej, segítőkész társaság volt.

2023. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7


Ja, azt nem gondoltam, hogy megszűnik az emberutálatom az izmoktól.

Max komfortosabban fogom magam érezni ha kevesebbet kötözködnek.

2023. ápr. 28. 18:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8

Oké, nyugodtan szedj szteroidot,nincs sok agysejtek, amit le tud még rombolni, szexre meg úgyse kerül sor.

De elmagyarázom, mert én tényleg nagyon kedves vagyok: az emberutálatodon az segíthetne, ha megismersz embereket, lesznek haverok, barátok, meg esetleg egy csaj is összejöhet.

2023. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9


Megismertem az embereket. Azért utálom őket?

Hazugok, aljasak, kétszínüek, önzőek!

Tessék, elég indok?

2023. ápr. 28. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!