Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek nem teszitek kicsit túl nehézzé a csajozást az átlag pasik számára?

Figyelt kérdés
Nem vagytok egy picit túl válogatósak, kényeskék?
2023. máj. 5. 10:27
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/154 anonim ***** válasza:
77%

Ki a franc érezne együtt kvázi emberi hulladékokkal, akik napról-napra egyre undorítóbb és elmebetegebb “ötlettel” állnak elő?! Szidjátok itt agyba-főbe a nőket, újra felosztásáról, szexuális alapjogról, “pinajogról” meg társairól prédikáltok, meg akarjátok csorbítani vagy épp elvenni a jogainkat, elvárnátok, hogy számunkra nem szimpatikus férfiakkal szexeljünj, aztán meg pislogtok, mint hal a szatyorban, ha a kutya nem szagul felétek. Parádé esküszöm.

A fogyatékkal született gyereknek meg mi a franc köze van a szánalmas, hisztiző incelekhez?? Jó isten, komolyan. Az incel saját magának köszönheti, hogy incel, meg sem próbál változtatni, csak vég nélkül nyavalyog, mástól várja a sült galambot, lételeme a gyűlölködés, a nők mocskolása és zsigeri megvetése. Ez mégis hogy a viharban állítható párhuzamba egy magatehetetlen, beteg csecsemővel?? Érzek empátiát és sok emberrel együtt is érzek, de a ti gusztustalan fajtátok ebbe nem tartozik bele és soha nem is fog!

2023. máj. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/154 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnállak kérdező, együttérzek...de ettől még nem jövök senkivel össze, ha nem tetszik vagy nem szimpatikus.

Mondjuk az ilyen emberek felé empátia azért nincs, mert ahelyett hogy rendbenszedné magát csak sajnalkozik, hibáztat mindent is...de saját magába nem nézne. Persze könnyebb ez, mint dolgozni magadon.

Itt is látszik, ha nem hasonló véleményt kapsz a Tiédhez az nem tetszik...akkor már szidod a másikat meg lebarmozod. 👏


"a nők majdnem teljes része csak a Chadet tartja elfogadhatónak" HM... akkor már rég kihaltunk volna, de Nektek az is "Chad" (de ostoba egy kifejezés), aki sikeres.

A jó pasik meg nem feltétlenül hunok...sőt. Én a legnagyobbat olyanba csalódtam, aki abszolút nem az a jó pasi típus.

A hozzád hasonló pasik szoktak itt "nyigni" mellesleg.

Rengeteg full átlagos férfit ismerek és jé ott a nője/felesége meg gyereke. Na Ők vajon hogy csinálják.

Elkéne gondolkodni mi lehet a baj Veletek, aztán tenni ellene...persze ez nem megy.

Akiket ismerek és sosincs nőjük Nekik nem feltétlen a külső miatt vagy az anyagi helyzetük miatt nincs senkijük. Van egy munkatársam...kicsit venné a fáradságot és edzene, keresne egy jó fodrászt (van haja bőven), normálisabb ruhákat venne fel (nem, nem kell márka, Én pl lese szrm) már dobna rajt bőven. Aztán még kicsit szorgalmasabb lenne nem tartana ott ahol. Nem egy ilyet ismerek.

Van egy másik srác, régebbről ismerem. 2 év lefolyása alatt olyan pasi lett, akivel leis állnék. Kicsi edzés, mivel nincs haja kopasz lett, pár tetkó (előnyös és normális tetoválások), stílusváltás és lett is egy tök aranyos, csinos kis nője.


A másik meg som csúnya igenytelen pasinak nem jó a hasonló nő...akkor miről beszélünk.? Mer Neki is jár a szép nő...Nem, nem jár senkinek semmi!


Mellesleg a "te" is nagybetű nem csak az Isten. Csak szólok.


Sztm mindenki elején úgy ahogy akar. Mindenkinek olyan értékrendje van amilyen. Attól hogy dolgokban valaki nem ért velem egyet még se Én se Ő nem lesz hülye...CSAK MÁS!

Akinek olyan nagy igényei vannak és nem talál senkit az így járt, Ő baja.

De Téged még senki nem kényszerít arra, hogy lejjebb add az igényeid vagy ne fejlődj a nyafogás helyett.


Szóval isten mentsen meg az ilyenekről mint Te.

2023. máj. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/154 A kérdező kommentje:

86


Az incelség is egy fogyaték, mert nincs meg az a külső amivel szexelhess. És súlyos fogyaték az amikor nem lehet párod és nem szexelhetsz, mert a nemi ösztön egyik legerősebb ösztön, tehát ha nem kapod meg akkor igenis fogyatékkal élsz.


Mit mond egy ilyen nő a fiának, hogyan neveli ha neadjisten nem születik valami jó külsővel, csúnyácska, incel? Hogy hibáztassa magát amiért nem érdeklődnek a nők iránta? Undorító esküszöm, és hány meg hány ilyen szegény férfi lehet ilyen elnyomó anyával aki hülyeségekkel tömi a fejét??

2023. máj. 6. 01:13
 84/154 anonim ***** válasza:
100%

87 vagyok. A férfi meg a nő egy faj ... csak megsugom 😅.

Azokat a férjeket se hiába mérgezték meg.


Ja és a gyerekem ha beteg lenne mindent megtennék érte. Ő az Én felelőssem. Te viszont nem vagy az. Ne hasonlítsd már össze a kettőt.

Amúgy meg tök faszika lép le még mindig a gyerek mellől, mint nő.

És ha a farkadon pörögsz, akkor is mindenki avval jön össze akivel akar, olyan "szűrőkön" amilyeneken akar.

Neked megfelelő egy pl 100 kilós nő, aki igénytelen? Ha erre igen a válasz akkor igazad van.

A másik meg általában az ilyen felfogásu pasik csak lehúzzák az eletről az embert.

Én meg tettem azért, hogy boldog legyek és neki kedvéért nem adom le semmilyen igényeket.

2023. máj. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/154 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem számít fogyatékosságnak, hiába szeretnéd, hogy az legyen. Egyébként az emberek többsége nem is jönne össze más szellemi és testi fogyatékossal, bár számtalan ellenpélda van, én is ismerek több ilyet.

Kérdező, mutasd meg a kérdésedet és a hozzászólásaidat az édesanyádnak. Érdekelne a véleménye.

2023. máj. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/154 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy igaz, amit írsz (nem az amúgy). De még ebben az esetben sem a "fogyatékod" miatt vagy egy emberi hulladék, hanem amiatt, ahogy másokról beszélsz. Az sem lenne oké, ha egy kerekesszékes pattogna, gyűlölködne, undorítónak nevezne másokat, amiért ők tudnak ugrálni, edzeni, túrázni, miközben ő lábra sem tud állni, és elvárná, hogy az ő kedvéért mindenki üljön kerekesszékbe és tiltsák be mondjuk a sportokat.
2023. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/154 A kérdező kommentje:

""a nők majdnem teljes része csak a Chadet tartja elfogadhatónak" HM... akkor már rég kihaltunk volna, de Nektek az is "Chad" (de ostoba egy kifejezés), aki sikeres."


Dehogy haltunk volna ki. Voltak idő az őskorban amikor 17-szer több nőnek született gyereke mint férfinak. Igen, ez annyit jelent, hogy a férfiak max 6% szaporodott, jutott szexhez. Erről szól az egész incel ideológia, hogy szabály nélkül ugyanoda jutunk vissza, mert ösztön szinten ez van, a nők csak az abszolút top férfiaktől akarnak gyereket. Nyilván genetikai okai vannak , mert előnyösebb a fajnak, de a 21-ik században már nem akkor előny ha chad valaki, inkább a kreativitás, intelligencia viszi előre a fajt. Ha megnézed a legtöbbet az emberiségnek nem a chadek adták hanem inkább a béták vagy gammák. Természetesen csak külsőre béták vagy gammák, szerintem ezek az igazi alfák, vagy szigmák, mert ők viszik előre a fajt. Már nem az őserdőben vagyunk amikor chadeket kell szaporítani.

2023. máj. 6. 01:21
 88/154 anonim ***** válasza:
100%

Ui.

Én a fiamat biztatnám, hogy szedje össze magát. Nem is egy nyámnyila phöcsnek nevelném. Minket se úgy neveltek.

2023. máj. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/154 A kérdező kommentje:

90


Édesanyám megértene mert jó keresztény és szerinte az emberek züllöttek és rosszak.

2023. máj. 6. 01:23
 90/154 anonim ***** válasza:
100%
De te akkor hasalsz el igazán, ha az intelligencia és a személyiség számít.
2023. máj. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!