Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tetszek egy 29 éves srácnak?

Figyelt kérdés
26 vagyok, ő 29. Fél éve napi szinten beszélünk neten, az változó, hogy mennyit, hétvégéken órákat szoktunk beszélni. Vannak közös érdeklődési köreink, láttuk már egymást videohívásban, de az ritka. Szeretném tudom hogy tetszek-e neki. Nem akarok rákérdezni így, mert nem akarom, hogy utána ne beszéljünk. Messze élünk egymástól, személyesen még nem találkoztunk. Milyen jelekre érdemes figyelni? Vagy hogy mondjam meg, hogy szeretném többször látni videóhívásban? Köszönöm a tanácsaitokat.

2023. máj. 9. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszél veled, ez elég jel. Simán kérd meg, hogy többet szeretnéd látni.
2023. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Ha messze van akkor nincs ertelme.. rengeteg penz kell ahoz hogy valaki csak ugy koltozzon vagy utazgasson a masikhoz..
2023. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majdnem 30 évesen szerintem már nem kéne ilyen tiniként viselkedni. Találkozzatok. Nem lehet akadály a távolság ha 2 ember érdekli egymást.
2023. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!