Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért ragaszkodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért ragaszkodik ennyire hozzám?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki számomra furcsa, mármint olyanokat mondott ha nem megyek edzeni akkor noszogatni fog.


Most hétvégére meg elhívott egy olyan rendezvényre ahova én nem is igazán mehetnék, de közöltem ezt vele. Erre azt mondta: legalább nézőnek menjek.


Igazából el fogok menni, csak furcsa számomra, hogy ennyire ragaszkodik hozzám. Ès nem èrtem a szándékait.


Ő igazából most próbàl velem több időt tölteni ? Ez tulajdonképpen egy álcázott randi lenne? Vagy nem értek pasiul 😂



2023. máj. 12. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Bejössz neki, próbál becserkészni
2023. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Ezen mi nem egyértelmű? Ha valaki több időt akar veled tölteni, legyen az nő vagy férfi, az akar tőled valamit. Hogy ez most csak szex, vagy több azt meg ti érzitek.
2023. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Most komolyan, nem egyértelmű, hogy szeretne veled több időt tölteni ergo össze akar veled jönni?
2023. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!