Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent egy fiúnál, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy fiúnál, ha már az első randin benyúlt a pólóm alá?

Figyelt kérdés
(ami szilveszterkor volt)
2008. jan. 5. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

hol ért hozzád?ha nem a hasadon vagy a hátadon hanem elöl "fent" akk


azt h részeg volt



meg te is ha hagytad



kicsit tré ha engedted neki mert ha ő nem volt magánál akk udja mire fogni


de te...:/


ez inkább rólad árulkodik mint róla


am ha nem is volt részeg meg be szívva se volt akk lehet h csak a buli heve



bocs ha lelombozlak de sztem ne számíts semmi jóra


ha csak a derekadat simizte vagy ilyesmi akk viszont lehet h teccel neki


gondolom azóta találkoztatok


abból ahogy viselkedik sztem le tudod vonni a következtetéseket

2008. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Szexre kiéhezett fiú lehetett. Lehet abban reménykedett, ha ezzel a póló alatti akcióval sikeresen felizgat, még az újév előtt az övé leszel.
2008. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
...en inkabb pofatlan batorsagra gyanakodnek...es hat nem tul biztato, ha mar az elso randin igy kezdi!
2008. jan. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Azt jelenti,h le akar fektetni,és nem hajlandó sokat várni.Te hagytad magad,ergo,te is szeretnél lefeküdni vele,ez számára a visszajelzés.Vagyis nem akar sokat lacafacázni,és nem is hiszem,h sokat szeretne ettől a kapcsolattól.

Tapasztalat!

2008. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ki van éhezve a szexre..

vagy ittas volt..

vagy egyszerűen csak bátor, hátha hátha alapon szilveszterkor mindent szabad..

2008. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Hát én nem gondolom okvetlenül hogy le akar fektetni, meg azt se,hogy ő egy szexmániás pasi. Egyszerűen csak szilveszter volt, gondolom ivott, ilyenkor az emberekek nem tudják kontrolálni a viselkedésüket (vagyis tudják, csak.......) mind1

Amellett lehet hogy nem is emlékszik már rá. (BOCSI)

Te biztos nagyon fiatal vagy, így most minden mozdulatra felfigyelsz és próbálod megfejteni ( én is így voltam) de rá kell jönni, sokszor nem is gondolkoznak (elnézést minden pasitól), hanem csak megteszik azt, amit gondolnak, ehhez azér kell pia is. DE persze tetszel is neki, mert hát ha jól olvastam randin voltatok. :)

Szóval csak annyit akarok, nem kell ezt a gyereket egyszerrre megbélyegezni, csak ismerd meg !!!

2008. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem i sexet akart remélem nem engeded neki mert az ilyen dolgoknak hamar elmegy a hire és elég könyen elkönyvelik az embert könnyűvérünek
2008. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom én is ezt csináltam a mostani barátnőmnek és nem szexet akartam túle, egyszerűen csak kényeztettem és tetszett neki, persze lehet, hogy én más tészta vagyok :P
2008. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
minél hamarébb lefektetni nincs magánál a srác ha már az első randin igy neked esik.vagy csak kíváncsi volt mit szólsz hozzá mennyire engeded magadhoz már az alkalommal,beszélj vele ő mit mond erre
2008. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Vágd pofán!
2008. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!