Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek észrevehette ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek észrevehette ezek alapján a kollégám, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

- Egyre többször keresem a társaságát, sokszor keresem meg kamu ürüggyel, munkahelyi Teams-en is írogatok neki ha unatkozok. Ő ezekben partner, nagyon jól el szoktunk lenni.


- Mostanában beavatom mélyebb témákba is, eddig felületes volt a kapcsolatunk és csak hülyéskedtünk, nem is ismertem a komoly oldalát, de már egyre jobban nyílik meg ő is.


- Ha mondd valami vicceset szerintem elég feltűnően és hangosan szoktam nevetni... Aztán utólag veszem észre magam, hogy kicsit túltoltam mert más poénjain nem nevetek ennyit.


- Mindig mosolygok rá, ha meglátom, egyszerűen nem tudok poker face-t vágni ha rámnéz.


- Elég sokszor érek hozzá, néha tudatosan néha meg csak úgy sikerül. De nem húzza el a kezét.


Lehet ez akár egy nagyon jó munkahelyi viszony, miután mindketten fiatalok vagyunk és sok a közös téma, vagy bármelyik jel utalhat arra, hogy nagyonnagyon reménytelenül szerelmes vagyok belé?

(a célom az, hogy ne tudja meg, mert van párja...)


2023. máj. 18. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát pedig te szívesen lennél a szeretője!.. :D
2023. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Pfff... Mindenhová kell egy ilyen

r*...omlott termeszét.🤨

Ha tényleg azt akarnád, hogy ne tudja meg, akkor nem tapogatnád, meg viháncolnál a viccein, pláne nem futkoznál hozzá hülyeségekkel. Vedd már észre magad. Nagyon gáz vagy...

2023. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 hallottál már olyanról, hogy akaratodon kívül cselekszel? Vagy ösztön? Vagy olyan vonzalom aminek nem tudsz parancsolni?...
2023. máj. 18. 19:04
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Jobb csaj vagy mint a párja?
2023. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2023. máj. 18. 19:07
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Pedig elfog jönni az a pont amikor elkezd beavatni hogy milyen rossz a kapcsolata, meg hogy legszívesebben kilépne meg bla bla.. Ami nem feltétlen lesz igaz, de jó ürügy lesz arra hogy lelki furdalás nélkül rástartoljatok egymásra :D
2023. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Uralkodj magadon.
2023. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Azt még elhiszem, hogy a mimikád ellen nem nagyon tudsz tenni, de hogy nem vagy képes nem odarohangászni kamu ürügyekkel... ne már. Azt azért nem lenne olyan nagy teljesítmény megállni. Gyakorlatilag mindent megcsinálsz, épp csak nem smárolod le.
2023. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#3


Nem, még soha nem tapogattam senkit akaratom ellenére.

🤔😂😂😂

2023. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem igen.

Örülnék egy ilyen kolléganőnek:).

2023. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!