Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak ti hogyan adjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti hogyan adjátok egy társkeresőn megismert nő tudtára az első randin,hogy benne vagytok egy második randiban is?

Figyelt kérdés
Egyáltalán tudtára szoktátok adni és ha igen akkor tudatosan adjátok a tudtára vagy tudattalanul?

2023. máj. 25. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
100%, hogy a tudtára adnám, mégpedig a legegyenesebb és legegyértelműbb módon: a randi végén megmondanám, hogy jól éreztem magam, és hogy lenne-e kedve neki is megismételni a találkát.
2023. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

"Jól éreztem veled magam, Remélem ez csak a kezdet volt"

Ennyi. Majd nyög rá valamit.

2023. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon bonyolult nehéz dolog. Ezt figyeld. Nikor talalkozznk legközelebb?
2023. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

3# Ez ultragáz.

Már honnan tudná szerencsétlen hogy mikor talizzanak?

Nem kell ennyire falhoz szorítani a nőt.

Majd alakul az, rá lehet kérdezni utóbb írásban is hogy mi újság, lenne e kedve még talizni.

2023. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
én nem vagyok ennyire direkt, úgyhogy üzenetben írok hazafelé, hogy nagyon jól éreztem magam és örülnék a folytatásnak
2023. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagyok, tőlem úgy szokták megkérdezni, hogy találkozó végén vagy utána még aznap írásban Szia jól éreztem ma magam veled este, szeretnék még találkozni, te mit gondolsz? Mikor találkozzunk legközelebb? stb.
2023. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Mi első randira más programot beszéltünk meg, mint amit végül csináltunk. Aztán mondta a barátom a randi közepén, hogy elmehetnénk arra a programra is és megbeszéltük hogy melyik nap kb hány órától érnénk rá.
2023. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
4# ultragáz? És miért? Falhozállítani? Szerintem te neten randizz inkabb.
2023. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Na ide figyelj Marika.

A hétvégén jöhet a második talika. 👩‍❤️‍💋‍👨

Ha jól érezzük magunkat a ligetbe, fölnézhetsz hozzám, s folytathassuk lihegve. 😄😁

2023. máj. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bright Knight ***** válasza:
100%
"Szép este volt. Talán megismételhetnénk!"
2023. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!