Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El vagyok keseredve, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve, nem találok párt. Mesélek lenn magamról meg a párkeresős nehézségemről. Ez alapján mit tudtok tanácsolni? 27/N

Figyelt kérdés

De idén nyáron már 28 leszek...

Szüleim nagyon idősek, elég későn jutottak el a gyerekvállalásig, és már nagyon szeretnék nekik unokát adni. Régen úgy terveztem, ennyi idősen már babázni fogok. Ahhoz képest kapcsolatom sincs...

Nem voltam mindig szingli, volt egy hosszú kapcsolatom, ami pontosan azért ért véget, mert én már gyereket akartam, meg előtte megházasodni, összeköltözni, ő meg még nem... Elhagyott, mert nem akarta nekem megadni ezeket.

Azóta elég sok randira járok, ismerkedek, nem ültem sokáig tétlen szingli feneken, belevetettem magam párkeresésbe. De semmi siker már 1 éve. A "semmi" azért túlzás, mert mint mondtam, sokakkal beszélgetek, voltam randikon, sokkal mentem 2., 3., randira is, 1 férfi volt aki komolyabban is érdekelt, de sajnos, ő megszakította velem az ismerkedést, azzal az indokkal, hogy nem lett szerelmes belém. Azt mondta tetszek neki, de nem én vagyok számára "az igazi". Én se voltam még belé olyan szerelmes, de én adtam volna még időt annak hogy kialakuljon, de ő nem.

Vannak terveim, nem csak az, hogy megházasodjak meg gyerekem legyen mielőbb, más terveim is vannak, például szeretnék külföldre menni, legalább egy időre, ha nem is végleg. És nagyon szeretnék szerelmet is találni, olyan elsöprőt, mint amit az 1. párom iránt éreztem... Annyira szeretnék már valakit, akikkel mindezt megélhetem: szerelem, eljegyzés, házasság, külföld, gyerek.

Nem vagyok csúnya, mielőtt valaki azt hiszi, azért nem találok párt. Vékony, ápolt, igényes, 173 cm magas nő vagyok, derékig érő hajam van. Normális munkám van egy jeles szervezetnél. Családi hátterem is rendezett, Budapesten élek.

Hogy mondjam el amit érzek, már úgyis mindent leírtam... Kétségbe vagyok esve. Nem úgy alakul, mint terveztem. Úgy érzem nagyon kifutok az időből. (Nagyon idősek a szüleim.) És olyan rossz, hogy nem találok szerelmet, akivel egyezünk a fontos dolgokban. Pedig tudom, nem lehetetlen, amit kérek. Vannak ismerőseim, barátnőim, persze akik szintén "bénáznak" a magánéletben, de nagyon sokan vannak, akik már esküvőre, gyerekvállalásra készülnek, olyanok is akik együtt mentek külföldre... Aki házas, aki már babázik, stb.


Írjatok nyugodtan akár hideget-meleget is, nem érdekel ha valaki kritizál, mert úgyse ismer személyesen, de hátha kapok valami olyan gondolatot, ami később hozzásegít a sikerhez. Köszönöm.


2023. máj. 27. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem elég morbid, hogy azért akarsz gyereket mert idősek a szüleid. 😄
2023. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nemcsak te vagy vele egyedül, nehéz erre tanácsot írni. Én 23 leszek, és ugyanígy érzek…pedig csak 1 egy éves kapcsolatom volt. Nekem is egzisztenciám, valamilyen szintén elég kiemelkedő életecském van, sportok, bulik minden van.

Én arra jöttem rá hogy a pártalálás szimplán a szerencsén múlik. Jókor kell lenni jó helyen hogy pont belefuss abba akit szeretsz. Én voltam erasmuson, fesztiválokra járok, kimaxoltam az ismerkedési lehetőségeimet mégse botlottam bele…egy kapcsolatom volt az is tinderről. A többi vagy csalódás, pofára ejtés vagy el se kezdődött

Mit lehet tenni? Elfogadni, és folytatni az életed, mert sem a gyereket se az ideális párt kergetni nem lehet.

Nekem is volt ilyen “nem lett szerelmes belém” ismerkedés pont legutóbb, és eléggé a padlóra tett. Nem lehet mit tenni csak elfogadni

Egyébként én még szingliként koccolnék a helyedben külföldre mert nincsen elkötelezettséged és kevesebb az esély arra, hogy egy ideális kapcsolatod rámenjen az eltérő célok miatt.

2023. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kicsit ráparázol, folytasd a társkeresest es kialakul.
2023. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
#2 vagyok. Plusz még hozzátenném: ezt a gyerek témát ne kergesd. Van egy ismerősöm, 7 év az exével, a pali szintén nem akart családosdit (szétmentek és az első nőnek már gyereket csinált) az ismerősöm azóta is ismerkedik, közel egy évtizeddel a szétmenésük után. Pörgeti a randikat, gyereket akar ő is de ő már 40 elmúlt. Szerintem ebben is kell egészséges határ, és az igaz hogy lazán veszi, de mégis futószalagon mennek a párjelöltek, és bevallása szerint neki nincs ideje várni, szülni akar:D a férfiakat könnyen sarokba lehet a szülési elvárásokkal tenni+ ne a társadalmi trend szerint élj. 25 alatt amúgyse lehet komolyan venni senkit, plusz nézd meg a válási arányokat….lehet te fogsz a legjobban járni ha most találsz párt
2023. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez így nagyon görcsös és kétségbeesett. Inkább le kéne lazulni a témáról mert valóban az van amit valaki írt fentebb, hogy ez egészen egyszerűen véletleneken múlik, jó helyen lenni jó időben. Ilyen erőltetett módon csak eleve kudarcra ítélt kapcsolatokat szoktam látni kialakulni mert az emberek már annyira belefáradtak a görcsös társkeresésben, hogy ha valaki nagyjából megfelel annál rögtön le is horgonyoztak, gyorsan összebútoroznak, gyereket csinálnak aztán öt év múlva meg válnak. Sajnos az igazán értékes kapcsolatot, azt már nem is merem mondani, hogy a szerelmet, azt egyszerűen ki kell várni. És az is lehet igen, hogy soha nem jön el, de erőltetni akkor sem lehet.
2023. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NTBS ***** válasza:
54%
Ne legyél. Jönni fog az igazi csak legyél türelmes.
2023. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Jajj, dehogy jön! Az elvárásokból lejjebb adni...és nem azonnal a szikrát várni.
2023. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Hova legyen türelmes 28 évesen?

Igen, jogosan érzi hogy kifut az időből.

Próbálni kell minden fronton ismerkedni.. munkahely, hétvégi bulik (ha van kivel menni), társkereső.

Na meg ja, kevésbé válogatni.

2023. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyen versenyfutás erőlködésnek hála a házasságok 70%-a válás. Én is inkább kivárnám az igazit mint belefussak egy felesleges egyedülálló anyukás életbe. Na úgy lesz majd igazán nehéz újra nem kifutni az időből.
2023. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezd meg a mesterséges intelligenciát hová menj legközelebb bulizni. Hátha ráhibázik. (Csak egy ötlet)
2023. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!