Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszett egy kollégám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszett egy kollégám, haverok voltunk. Már nem dolgozom a cégnél. Hogy kezdeményezzek nála? N25

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett egy kollégám, haveri volt a viszonyunk, de munkahelyen nem akartam ismerkedni. Felmondtam.

Szinglik vagyunk és korban is passzolunk.

Fogalmam sincs tetszem-e neki, vagy csak haver, vagy kolléga voltam számára. Félek is a visszautasítástól. Viszont ez tipikusan olyan dolog, hogy megbánnám, ha nem próbálnám meg.



2023. máj. 29. 18:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pár napja mondtam fel, mostanában lenne érdemes megpróbálni.
2023. máj. 29. 18:50
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Van egy cicám, a Mickó. Néha nagyon fickós.
2023. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha ismerősöd a facén írj rá valami munkahelyes szöveggel. Pl sajnálod hogy eljöttél, reméled hogy még találkoztok az életben, minden jót kívánsz Neki..

Remélem nem azért mondtál fel hogy Vele nem munkatársként ismerkedj? Mert miért is ne?A magánéletet akkor is külön lehet választani a munkától ha munkatársak vagytok. Mi pl a párommal 1 évig dolgoztunk úgy egy 10 fős munkahelyen hogy senki nem tudta hogy egy párt alkotunk.

2023. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2. Nem ez volt a felmondás oka. :)


Köszönöm, de ez a szoveg nekem pont olyan, mintha elbúcsúznék.

2023. máj. 29. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak arra akartam utalni,hogy tulajdonképpen mindegy mit írsz Neki ha szeretne ismerkedni jelzés értékű lesz bármit írsz. Viszont én a helyedben óvatosan bánnék azzal ha konkrét ismerkedési szándékkal írnál rá. Ha Ő sem tett lépést annak oka van,főleg ha Ő is szingli.
2023. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy mivel már nem dolgozol ott így szívesen találkoznál vele munka után
2023. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom. Erre értettem a leírásom utolsó két mondatát.


Mi lehet a legrosszabb?

Elutasít és másnap röhögnek egyet a fiúkkal rajtam.

2023. máj. 29. 19:14
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Volt nemrég egy ugyanilyen kérdés, olvass vissza. Én nem írnék rá konkrétan ismerkedési szándékkal. Bármit mondanak a pasik, 90%-ban szeretik megtartani a kezdeményezés jogát.Kérdező, egyébként nekem olyan mintha megválaszoltad volna magadnak a kérdésed csak várod a megerősítést.

Ha számodra nincs jelentősége annak ha visszautasít, sőt, ahogy írod,még nevet is Rajtad (ami azért kétséges ismeretlenül is, a pasikra ez kevésbé jellemző), hát tedd.

2023. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A nevetést a legrosszabb esetnek írtam ironikusan, hogy "hú de nagy dolog lenne!" Amúgy nem olyan.


Nem, nincs jelentősége annak ha visszautasít.

2023. máj. 29. 19:27
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Akkor fölösleges volt feltenned a kérdést. Ha mindegy mit reagál, mindegy hogy kezdeményezel.
2023. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!