Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létező jelenség lehet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létező jelenség lehet olyan barátság extrák kapcsolat ahol nem vagyunk egy pár de nem is fekszünk le csak egymással?

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Hanem?
2023. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megegyezés alapján bármi lehetséges
2023. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Ez egy olyan párkapcsolat, ahol nem mondjátok ki, hogy erről van szó. Rövid távon megy. Hosszú távon vagy rájöttök, h ez az é kimondjátok, vagy vége lesz...
2023. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

3

Tudsz mást is írni vagy beakadt a lemez?

2023. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Szánalmas ez a 18L és 65 (máskor meg 66) éves troll, láthatóan az előző fiókját tiltották, mert nem rég még egy másfél pipás regről írogatott, most már nem jelenik meg a pipa, tehát nyilván új. Ennyire sivár legyen valakinek az élete, hogy az a napi öröme, ha minden kérdés alá odatrollkodhat, hát mélységesen elszomorító..
2023. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez is hamarosan törölve lesz!
2023. jún. 26. 11:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen kapcsolatom, mert kis hülye 22 évesként azt hittem, hogy minden kapcsolat szar és vége lesz egyszer, de azért akartam érezni, hogy valaki szeret, meg szexelni is akartam, így megmondtam az adott srácnak, hogy legyünk ilyen kapcsolatban. De persze beleszerettem, mert akivel úgy viselkedsz, mintha a párod lenne, az egy idő után olyan az is lesz a fejedben. Ő nem akart velem járni mert szerinte aki belemegy egy ilyenbe az rib.anc és max dugni jó ha ő épp kanos. Úgyhogy vége lett. Nem ajánlom senkinek sem. Ezerszer többet ér egy igazi párkapcsolat :)
2023. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Barátság extrákkal, de közben mással is összefexetek? Persze. Mindkettő kifejezetten gáz, ha csak az egyik fekszik más alanyokkal együtt,valamint ha az egyik érzéseket táplál a másik iránt.
2023. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez sima barátság extra nelkulm
2023. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Simán, csak ne láss bele többet. Van akinek jobban esik a szex bensőségesen, emiatt nem tart háremet. Ráhangolódás, randi, minden belefér, hogy a szex jobb legyen. Ettől még úgy fog dobbantani, hogy el se köszön, ha talál egy vonzóbbat vagy szerelmes lesz. Ezek a barátság extrákkal dolgok átmeneti megoldásnak jók a nagy Ő megtalálásáig. Aztán ha az egyik többet belelát, majd megkapja, hogy megmondtam, hogy csak szex.
2023. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!