Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha egy lánnyal sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánnyal sokat vagytok, keresitek a társaságát, akkor mindenképp bejön?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 20:19
 1/3 Moszuke ***** válasza:

hát be.

ha unalmas és szar vele együtt mért keresném a társaságát?

fiú és lány közt nincs barátság.. az egyik mindig többet akar:)

2010. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Egyáltalán nem így van. Simán elhülyülök úgy egy csajjal, hogy nem akarok semmit. Persze abban azért ott van, hogy vagy nem tetszik, vagy van valakije, vagy nekem van. Szóval facéron azért megfordul a fejemben a kapcsolat, de ha nem kell a csaj, akkor is hülyülök vele.
2010. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

van egy fiu barátom. Van barátnője, Tudom hogy szereti meg minden.

Évfolyam társam. Álandóan keresi a társaságom. Viszont én is csak barátként tekintek rá semmi féle képpen nem tudnék elképzelni vele kapcsolatot. Pedig szingli vagyok.

Szóval én is belecáfolnék abba hogy nincs fiu-lány barátság anélkül hogy többet ne érezzen az egyik fél a másik iránt. :)

2010. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!