Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom eldönteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy merjek-e kezdeményezni egy nőnél?

Figyelt kérdés
Olyan jeleket mutat hogy nem bírom eldönteni hogy most tetszem-e neki vagy a háta közepére se kíván, ha hirtelen összenézünk ő gyorsan elkapja a szemét és inkább lefele néz, néha olyan érzésem lenne mintha ha zavarban lenne. Lehet az az oka hogy látja rajtam hogy én teljesen odavagyok érte és ne értsem félre?

2023. júl. 2. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Merj!
2023. júl. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ne gondolkodj ennyit rajta, igy csak toketlennek fogsz tünni. Ha barmilyen kis jelet latod, hogy tetszhetsz neki, akkor kezdemenyezz.
2023. júl. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell azonnal kezdeményezni, abban az értelemben, hogy nem kell azonnal letámadni valami konkrét vallomással/cselekedettel.

Talán beszélgess vele többet, hozd olyan helyzetbe, ahol jobban kiderül számodra is, hogy hányadán álltok. Mit tudsz róla?

2023. júl. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Kapásból zavarában úgyis azt mondja, hogy nem, dehogyis, majd x hét múlva bejelöl fészbúkon...
2023. júl. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél töketlen, állj elé, hívd el randizni.
2023. júl. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miből látja, hogy oda vagy?

Én zavarba jövök, ha tetszem valakinek és igen, szoktam kerülni a szemkontaktust olyankor, nehogy félreértse. De olyankor még jobban kerülöm, ha nekem is tetszik az illető. Ha meg szerelmes vagyok, rá se merek pillantani. Szóval ennyiből nem fogod tudni, miért nem mer rád nézni, de van remény, mert aki közömbös, azzal az ember nem jön zavarba. Vegyél erőt magadon és lépj felé. Mondasz először egy bókot, megnézed, hogyan reagál. A nő is bátrabban ad jeleket, ha bátorítják bókkal, mert kezdeményezni nem szeretünk, de a kezdeményezésre igenis szoktuk bátorítani azt, akihez vonzódunk. De bátorítani csak azt merem én személy szerint, akiről biztosan tudom, hogy tetszem neki.

2023. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Merj! Mindenképp próbáld meg.
2023. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Senior Séf ***** válasza:
Olyan ez, mint a vegyszermaradványok esete. Bekerülnek a rovarokba, a rovarokból a fejlettebb élőlényekbe, és legvégül a csúcsragadozókba, meg az emberbe. Az árak is valahol "alul" kezdenek növekedni, ésmire a szervizbe érnek, összeadódnak, mi,"fogyasztók" meg szívhatjuk a fogunkat.
2023. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kezdek megőrülni
2023. júl. 8. 10:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz vele beszélgetést, akár a leghétköznapibb témáról. Kicsit erőltesd rá magad. Valószínűleg kínos lesz ha zavarban leszel, akkor még kínosabb ha ő is. De minél többször mész oda hozzá annál könnyebb lesz. Persze csak ha látod hogy neki is tetszika dolog. Tegnap né is így jártam, iszonyat kínos voltam néha, de minden percét élveztem.
2023. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!