Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annak, aki tapasztalt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak, aki tapasztalt már ilyet, mikor lett első alkalommal gyanús, hogy love bombing, amit a randipartnere csinál?

Figyelt kérdés
Mik voltak az első jelek, hogy egy ilyen nárci, kontrolláló személlyel van dolgod? Mi az ami még csak jól esett, majd mikor kezdett gyanússá válni a dolog, ha tapasztaltatok már ilyet?

2023. júl. 3. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Azért nárci sok mindenki szemében a másik mert nem azt kapja amit szeretne.. ezért ráhuzzák a másikra ezeket a betegségeket.
2023. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Figyelj, én pont hogy azt kaptam amit szeretnék. Ezen kívül igazából nem feltétlenül arra gondolok, hogy az, csak nagyon valószínű, hogy vannak olyan tulajdonságai.
2023. júl. 3. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Voltak pasijaim, akik már az elején iszonyat sokat tettek a kapcsolatba, bók hegyek, gyakori randik, elárasztottak figyelemmel, de náluk nem ment át idővel sem kontrollmániába a dolog. Egyszerűen szerettek engem, nagyon bejöttem nekik, és figyelmes odaadó pasik voltak. Nem kell ezt egyből rossz ómennek venni, mert egyébként ez lenne a normális.
2023. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Drágám a Google a barátod, vagy egy szakember!



Most linkeljek?


Általában onnan tudod a legjobban, vagyis a legnagyobb bizonyíték, hogy nárcisztikus, mint pl. az elején tökéletes úriember, de idővel az ellentéte lesz. Magát fényezi ezerrel, de téged a földbe döngöl. Amit te mondasz az hülyeség, te vagy a "túlérzékeny" a saját eszedet elveszi, saját magad megkérdőjelezed a mentális állapotodat, mert olyan ügyesen manipulál. Ilyesmik.


Vagy pl. az elején ő jó volt az exekhez, de őt kihasználták, egyik volt kapcsolatban sem követett el hibát, más emberekre irigy, lemondja őket is, hiszen nem fér el a nézeteibe, hogy más okosabb, szebb mint ő.

2023. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a kedvessége miatt lett gyanús. 1-2 jövőre utaló mondat miatt, plusz szex közben is volt hogy túl erősen megszorította a nyakamat, amit eddig ha csinált is exem, nem ilyen durván. Meg még bőven volt 2-3 olyan dolog, amik egyértelműbben furcsák. Ezért kérdezem attól aki tapasztalt hasonlót, hogy miből kezdett rájönni.
2023. júl. 3. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen típus már az elején túlzásba viszi a dolgokat. Már házasságról beszél egy-két találkozó után, átlépi a határokat, azaz meg nem beszélt időpontban bukkan fel, ellenőrizget, túl sokat keres telefonon, megsértődik, ha nem kap azonnal választ. Azért a kontrollmániát ki lehet szűrni. Csak a szeretethiányos nők ezt az érdeklődés meg a törődés jelének veszik, mert pont ez az, amiből keveset kaptak életük során. Ezért nem veszik észre a jeleket, csak akkor, amikor már túl késő.

Amúgy olvasgass a témáról, elég sok anyag van már neten.

2023. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindenkinél mások a határok, szerintem az nem mérvadó, hogy másnak mikor lett sok a "közeledés".


Nekem pl. baromi sok volt az exem, mert reggeltől estig félpercenként írt messengeren, esténként pedig 4-5 órákat akart telefonálgatni. Mikor mondtam, hogy ez nekem nagyon sok, vérig sértődött. Nem viccelek, volt olyan, hogy bealudtam a telefon mellett, mert az ég világon semmiről nem beszélgettünk, de ki kellett hangosítani a telefont, hogy úgy érezze, együtt vagyunk.


Ezen felül természetesen első randi előtt közölte, hogy én leszek a felesége, hány gyerekünk lesz ... stb.


Nem sokáig bírtam, pedig általában a nőkre mondják, hogy "matricák".


42/N

2023. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!