Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok zavarna az, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavarna az, hogy az incel pasitoknak minden haverja átlag feletti chad?

Figyelt kérdés

Vagy imponálna nektek mert valamit biztosan jól csinál, hogy leállnak vele?

Biztosan színes személyiség humorgép avagy feneketlen pénzeszsák?


2023. júl. 5. 19:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Ott kezdődik a “probléma”, hogy a büdös életben nem jönnék össze incel pasival.
2023. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

1


Akkor nem tőled kérdeztem…

2023. júl. 5. 19:34
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
1: illetve ha a pasi incel, akkor nem lehet csaja. Az a pasi akinek van vagy valaha is volt csaja az nem incel.
2023. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Ha van barátnője, akkor nem incel. Értelmetlen a kérdés.
2023. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
És akkor kitől, csak mert az incelek épp hogy naphosszakat nyavikolnak össze, hogy nekik nem “jut” nő. Plusz, akinek van nője az nem incel, tehát már értelmét is vesztette a kérdés. Az már csak hab a tortán, hogy normális nő nem is jönne össze incellel.
2023. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%

Ha cuckold, akkor jó. :D

Vicc volt. Nem jönnék össze incellel. Ha pedig más igen, máris nem lenne az

2023. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy incel külső…

Persze az incel külső kizárja a barátnőt de ha tegyük fel a srác chadek között mozog és nem csak bohócnak kell oda mint lenni szokott hanem tisztelik (nem tudom ilyen előfordulhat-e) akkor a nő adna egy esélyt neki?

2023. júl. 5. 19:44
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
7: ha incel akkor nem. Mármint ha valaki incel, akkor nem veszik észre a nők, láthatatlan számukra.
2023. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Mitől lenne egy incel vonzóbb, kívánatosabb, szimpatikusabb attól, hogy jóképű férfiak között mozog…? Az az ocsmány belsőjén, ami nagyon sok incelnek van és előnytelen külsején semmit nem javít. Amúgy akkor már inkább a “chadek” közül választana a nő.🤷🏻‍♀️
2023. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

9


Mert talán emeli a státuszát ha ilyen férfiak közé be tudott vágodni a nők szemében?

Nem tudom. Csak egy gondolat.

2023. júl. 5. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!