Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominik0627 kérdése:

Hogy mondjam el a szüleimnek illetve , mennyire normális manapság ha randizni akarna egy 23 és egy 17 éves?

Figyelt kérdés
Itthon hiába mondom, hogy mennék talizni vele, egyből jön hogy hátde 17 éves stb stb, mert hogy attólfélnek hogy valamit rámtudna kenni ha megharagszik,hogy ezvagy az volt. Érveltem azzal hogy ezt úgyis kiderítenék vizsgálattal.. Tudom van egy kis korkülönbség, de a 17 éves csaj nem szűz a 23 fiú viszont igen.. Mennyire számítana normálisnak? Illetve hogy beszéljem meg a szülőkkel, hogy 23 vagyok, rám bízhatnák az ilyet.. Igen velük élek és jelenleg nincs munkám viszont van ugyanúgy pénzem.. Más hasonló esettel? Vagy valami ötlet ezt hogy beszéljem meg itthon?

2023. júl. 16. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem csodálkozom, mert még gyerek. Sőt te is az vagy, nincs munkád, nem tudsz érvényesülni az életben, nem tudod magad normálisan kifejezni. Értem én végre egy lány, akit talán megdughatsz, de nehogy ráfizess, vagy úgy, hogy az apja szétver, vagy úgy, hogy a kiscsajba beléessel ő meg lepattint. :D
2023. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem kihasználni akarom, meg nem is olyan vagyok aki ráerőltet másra bármit is.. az apjanem verne, nem él velük, az anyja normális velem, tesója is szeret.. Ha lepattint hát ez van , de legalább probálkozok.. Lehet hogy"gyerekek"vagyunk viszont manapság a 16 évesek többet dugtak mint sok 30 éves
2023. júl. 16. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Te nem vagy gyerek, csak ő. És előbb agyban rendbe kéne tenned magad.
2023. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem mindegy, beszéld meg a szuleiddel akkor.
2023. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Állj!

23 éves vagy. Miért kell engedély a szüleidtől, hogy egy lánnyal találkozz?

2023. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

#5

Azert amiert meg mindig a mamahozelben lakik es a zsebpenzt a sajat megkeresett penzenek hiszi.

2023. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
6: attól még, hogy a szüleivel lakik, nem kell beszámolnia egy normális szülő-felnőttgyerek kapcsolatban.
2023. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nehogy már anyádék mondják meg, kivel randizz.

még egy középiskolás kamasz esetén is leginkább az olajat öntöd a tűzre, ha szülőként megpróbáltod megtiltani, hogy valakivel randizzon. hát még 23 évesen.

2023. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vigxel sok ovszert meg sikositot. Igy nem lesz eroszakos behatolas nyom rajta.

Ha beleegyezik,csak akkor legxen szex.

2023. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Ne legyél már csicska! Az utolsó lehetőséged, hogy fincsi 17 éves csajt qrjál. Ne tökölj, hanem most azonnal hívd fel, és keféld véresre a kis tinitestet!
2023. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!