Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek,ha egy lány elhívot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,ha egy lány elhívott egy koncertre? Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

A lány tetszik nekem, kevesebb mint egy hete ismerjük egymást, de elhívott engem és egyik barátomat, a barátom nem tud jönni, így csak én megyek, meg a lány barátai.

A lány nagyon kedves, ritkán beszélünk, de ha beszélünk mindig a szemembe néz, ha ott vagypk akkor máshogyan viselkedik, úgy érzem nekem jobban megnyílik. És most elhívott egy koncertre ahol ott lesz 2 barátja, és én megyek velük egyedül. Szerintetek tetszem neki? Vagy miért hívott el?

Ha a válaszokhoz több információ kell, mondjátok mi kell és leírom.



2023. aug. 8. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó esélyed van rá igen, de az is lehet, hogy csak barátkozni akar.

Mindenesetre én a helyedben kicsit közelednék felé, megpróbálnék kettesben lenni vele, aztán az alapján, hogy hogyan viselkedik veled majd többet fogsz tudni.

2023. aug. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol/hogy ismerkedtetek meg?

Szerintem van rá esély, hogy tetszel neki, én is azt javasolnám, mint az egyes, hogy próbálj vele kettesben maradni és figyeld hogy viselkedik.

Én ugyan lány vagyok, engem is anno felhívott egy srác egy buliba, ahova a haverjával ment. Úgy is írta, hogy ha van kedvem/kedvünk egy barátnőmmel.. Itt kicsit elbizonytalanodtam, hogy ő se lesz egyedül meg úgy hív el, hogy barátnőmmel, biztos csak haverkodni akar, aztán kiderült, hogy nem.. :D De ehhez el kellett mennem és ott derült ki, hogy mik is a szándékai. Szóval menj el a koncertre és figyeld a viselkedését, hajrá! :)

2023. aug. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Azért hívott hogy legydn aki meghívja piára.. ne legyél ökör!
2023. aug. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszel neki. Ha tetszenél, nem hívott volna el, hanem várná, hogy te hívd el valahova. A 3-asnak igaza lehet.
2023. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem akkor tetszenél neki biztosan, ha kettesben hívott volna el valahova.
2023. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el es beszelgess vele sokat.

Aztan vegen hivd el randizni

2023. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!