Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet kifejezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kifejezni egy lánynak, hogy tetszik nekem vagy ismerkedni próbálni vele?

Figyelt kérdés
Szal az a helyzet, hogy szoktam látni tök szép lányokat a buszon, villamoson vagy városba, akik tetszenének és nem tudom, hogy ilyenkor hogyan lehet közeledni feléjük? Vagy esetleg szemezni? Hogyan nézzem vagy stíröljem? Honnan tudhatom, hogy visszajelez valamit és ha jelez, akkor miket jelezhet? Nem igazán van tapasztalatom ilyen téren és nem tudom, mit csináljak. Általában, ilyen helyzetben összezavarodom és gyorsan belebújok egy könyvembe vagy füzetembe, pedig legszivesebben még a lányt nézném. Olyan rossz érzés ilyenkor mindig lehajtott fejjel elmenni utánna, hogy nem tettem semmit és úgyse fogom látni többet. Írhatnának lányok is, hogy ők minek örülnének és minek nem.
2010. okt. 16. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
ne hajtsd le a fejed ha rádnéz. nézd tovább. ha elfordulsz amikor rádnéz, azt jelenti zavarban vagy.
2010. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben nem lehetne kifejteni?
2010. okt. 16. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:

nézd kitartóan, mosolyogj rá, ilyenek... aki kicsit is normálisabb, vissza fog jelezni Neked valamilyen módon;) hajrá!

18/L

2010. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

A szemkontaktus nagyon fontos! Ha nem nézel rá, akkor nem is értem miből kéne, hogy rájöjjön, hogy tetszik neked. Ha tetszik, akkor NÉZZ RÁ, aztán ha őis kitartóan néz, akkor MOSOLYOGJ is...Nekem volt olyan, hogy egy pasi, akezembe nyomott egy cetlit amikor elment mellettem, hogy leszáljon. A cetlin ez állt:

Tel.: xy

Msn cím: xy

Név: xy

VÁRLAK!!(L)

Rögtön elolvadtam, még este felkerestem, órákat dumáltunk, egy hétre rá összejöttünk...Persze ennek ott van a rizikója, hogy a csajnak esetleg van valakije...de jó módszer az biztos. Dupla vagy semmi... Sok sikert!

2010. okt. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ milyen körülmények között találkoztok. Ha helyi járaton, akkor kérdezd meg hogy ő is abba a suliba jár-e ahova te, akkor utána tudok a suliról beszélgetni.

Mint ahogy az öreg nénikék csinálják. Odaállsz mellé, vagy leülsz és elkezdesz beszélgetni olyan dolgokról,amiről utitársak szoktak. Ne arról, hogy tetszik neked. Ha már megtudsz róla pár infot, megkeresheted iwiw-en, és bátrabban írhatsz neki. De ez csak tipp. Velem még csak egyszer csinálták ezt, de utána nem keresett meg a srác :(

Viszont szerintem ez a legkevésbé zavarba ejtő és tolakodó ismerkedési módszer. Én pl utálom ha bámulnak, és nem is tudok szemezni. Soha nem is tudtam.

21/L

2010. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

De édes vagy kedves kérdező!!:D Igaz van barátom, de ha nem lenne ilyesmi nagyon tetszene: Szia! Ne haragudj, de el kell hogy mondjam, még sosem láttam ilyen szép lányt, mint amilyen te vagy.

Vagy ehhez hasonló, a lányok nagyon is szeretik ha a hiúságukat legyezgetik!:D Attól viszont ideges leszek, mikor feltűnően stíröli ehmm, bizonyos testrészeimet, majd valami "laza vagyok és bunkó és ettől hűű meg háá de istenkirálycsászár vagyok a nőknél" stílusban odajön és leszólít. Akkor is elküldeném ha szingli lennék.

Egyszer volt, hogy rossz metrólépcsőn mentem le, s mikor észrevettem, sarkon fordultam és visszalépcsőztem, mikor egy férfi utánam szaladt hogy : "Ne haragudj de azt el kell hogy mondjam, gyönyörű vagy!"

Ez természetesen nagyon jól esett, de volt párom, és a férfi is leszaladt már a lépcsőn. De aranyos volt!:)

Továbbá jól bevált módszer a szemezés, össze mosolygás..:)

Ha már rád mosolyog a lány, sínen vagy!;) Hajrá!:)

2010. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
szerintem nem fog összejönni
2010. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

legyél bátor, a lényeg, h leszólítsd a lányokat, mert a lányok ezt várják :) gondolj bele: a fiúk kezdeményezhetnek a lányok csak várhatnak, de mindenkinek csak egy élete van, úgyhogy bele kell vágni. én nagyon örülnék, ha a szép vagy dumák után elkérnék a számomat is egyszer :)

amúgy én azt szeretem, ha vki saját maga. mert ha megjátszod magad, az úgyis érződik. szóval nincsenek stratégiák.

sok sikert!

21/L

2010. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a direkt leszólítás a jó. Köszönés, bók, beszélgetés, ha meg nem jön össze akkor sincs semmi,majd összejön a következőnél. Van pár lány a városban.

Ha nem jön össze az nem feltétlenül a személyednek szól, csupán nem jött át a dumád, vagy a lánynak alapból rossz a kedve. Szóval semmi pánik.

De lehet az indirektet is alkalmazni: Hol találom ezt és ezt az üzletet, utcát stb. Ezzel csak az a gond, hogy időigényes. De ízlések és pofonok.

Az egész leszólítás csak elhatározás kérdése. Akarsz nőt vagy nem? Rajtad áll.

És olyan szöveget találj ki ami szívből jön, tehát ne átvett legyen.

Lassan ezekből a kérdésekből és válaszokból könyvet lehetne írni.

2010. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!