Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online ismerkedésnél szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedésnél szerintetek is vonzóbb egy privát Instagram fiók?

Figyelt kérdés
"minōségibb" képekkel, szép háttérrel (ami nem otthon készült) szerintem komolyabban veszik az embert 25+ 30+ korosztályban. Nektek mi a véleményetek? Szerintem a hard to get még mindig trendi

2023. szept. 7. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Kit érdekel az instagram fiók? Az emberrek akarjon ismerkedni, ne az instagram fiókommal.
2023. szept. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
En sem ertem, hogy ez a kerdes honnan jott. Ennyire degeneralodott volna a tarsadalom?
2023. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy online ismerkedésnél ti idióták
2023. szept. 7. 08:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott se érdekel az instagram. Én beszélgetni szoktam.
2023. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tehát beállított, retusált, filterezett, pucér fotók? Hát biztos van aki erre izgul, de azért nem biztos, hogy erre lehet alapozni egy hosszútávú, tartalmas, erős kapcsolatot. De ha nem az a cél, akkor persze nem gond.
2023. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább azt értékelem, ha üres az instagram fiókja, vagy ha posztolgat is, akkor pl. az utazásairól vagy fontosabb eseményekről tegyen ki évente max. pár képet, de ne abból álljon az élete, hogy bárhova megyünk, folyton szelfizgetni meg pózolgatni kelljen képekhez. Az ilyen erőltetett, szétfilterezett, állandó posztolgatás nálam egyenesen kizáró ok, ismerősök között is törlöm azokat, akik napi szinten posztolgatják a gyereküket, a kilátást az ablakból ami minden nap ugyanaz, azt, hogy mit esznek meg ilyenek. Kit érdekelnek ezek őszintén? Küldje el privátban a közeli barátainak, családnak, nem kell minden szart kiposztolni.
2023. szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 ja hát a másik nagy red flag a fürdőruhás segg/cicikirakós képek. Egy ilyen lánnyal volt randim és arról is hamar kiderült, hogy onlyfansezik. Mondjuk azért logikus, hogy valamire való nők nem tennék ki instára a seggüket, hogy aztán arra verje a fél világ.
2023. szept. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
25-30 felett a legnagyobb előny, ha egyáltalán nem mutogatod magad.
2023. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Beteggelted a Tindert. Nos, ott szerintem senkit nem lehet komolyan venni. Nó óffensz!
2023. szept. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
de ha meg privátra állítod, akkor minek taggeled be? Úgyse fér hozzá. Ezzel akarod elérhetetlennek mutatni magad? :D
2023. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!