Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy férfi kollégám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy férfi kollégám munkán kívüli programra, kettesben. Ebből leeshet neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Úgy érzékeltem, hogy tetszem neki és nekem sem közömbös. Elfogadta a meghívást, így csináltunk kettesben közös programot. Ebből már egyértelmű lehet számára, hogy tetszik nekem? Mi legyen a következő lépés? Várjam, hogy most ő közeledjen felém?

2023. szept. 11. 21:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Számomra egyértelmű lenne. De ha nem lép magától akkor neked kell lépned!
2023. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Bamba joszag, ha nem esik le neki.
2023. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
A kettesben történő közös programon volt valami, amiből úgy érzékelted, hogy tetszel neko? Meg akarta fogni a kezed? Meg akart csókolni? Mondott bármit, hogy abból téged többre tartana, mint barátnak? Kérdezz rá konkrétan, hogy randi volt? Minek játszmázni.....
2023. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Miért lenne egyértelmű?


Az az egyértelmű ha megmondod neki.


Csak mert elhívod valahova, stb. még ugyanúgy gondolhatja, hogy csak belelát dolgokat, amik nincsenek. Ezt a férfiak gyakran megkapják.

2023. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Elég butuskanak kell lenni, hogy ebből ne jöjjön rá.
2023. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Édes Istenem,hát nyilván nem koszinusz tételekről akar beszélgetni senki munkán és munkaidőn kívüli programon,kettesben a kolléganőjével,miközben sétálgatnak...Mennyire kell ehhez érzelmi analfabétának lenni?!...😂😂😂
2023. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem attól is függ, milyen programot csináltatok, mennyire volt lehetőség és sikerült is esetleg kicsit összemelegedni, intimebb közelségbe kerülni. Ha utóbbiakra igen a válasz, akkor azt biztos ő is érzékelte, ebben az esetben rajta a sor. Ha viszont valamiért inkább olyan haveri jellegűre sikeredett a program, akkor lehet, hogy nem egyértelmű neki, mit is akartál ezzel. Ezesetben kicsit még ütném a vasat a helyedben, célozgatással pl hogy megismételhetnétek.
2023. szept. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Akinek ez nem egyertelmu, hogy ideje a tettek mezejere lepni, azzal azert lesznek bajok mas teren is.
2023. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem esett le neki ebből sem 😐😐😐
2023. okt. 5. 17:31
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Mikor vonod le a kovetkeztetest, hogy egy parkapcsolatra alkalmatlan egyedre pazarlod az energiadat? Mennyi idot akarsz meg pazarolni ra, mire belatod?
2023. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!