Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság volt otthagyni a lányt kb 2 perc után a randin annak ellenére, hogy 1 órát buszozott miattam, mivel közel sem úgy nézett ki mint a képeken?

Figyelt kérdés

Tegnap délutánra megbeszéltem egy randit egy lánnyal, és rohadtul nem úgy nézett ki, mint a képein. Az hagyján, hogy a képeihez képest +10 kiló, de az arca, az arcszerkezete teljesen más volt, mint a képeken, meg sem ismertem volna, ha nem jön oda Ő hozzám.


Miután túljutottam az meglepődöttségen, mondtam, hogy ez nekem nem pálya, legközelebb olyan képeket rakjon fel, amin felismerhető, mert ha ezt tudom, akkor el sem jövök, és hazamentem, otthon letiltottam mindenhonnan :D


Az ismerőseim mondták, hogy azért ez így ilyen formában bunkóság volt, főleg, hogy buszozott egy órát miattam, és mivel távolsági busz, nem 5 percenként megy, szóval legalább egy kávét megihattam volna neki, vagy legalább kocsival hazavihettem volna, ami szerintem non szensz :D


2023. szept. 13. 10:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

En ugy vagyok vele, ha nem az jön el, aki a képeken volt, hanem 10 evvel öregebb 100 kiloval dagadtabb en helybol mondom is, hogy ne haragudjon nem erre számitottam, és mennem kell.


Ez esetkben ő vert át téged eleve. Köszönje magának! Még bocsanatot is kéne kèrjen!

2023. szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire más volt, akkor szerintem is jogos. Nyilván nem szép, meg sétálgathattál volna vele még 30 percet, de a lényeg ugyanaz. Én is csináltam egyszer ilyet, mert a pasi annyira borzalmasan nézett ki, hogy nem akartam égetni magam vele.
2023. szept. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos.


Sajnos sokan tesznek ki filterezett, meg régi képeket mert ezken néznek ki úgy, ahogy szeretnének.


Hidd el, a csaj is otthagyna ha a társkeresőn 190 centi van kiírva, irl meg vagy 170.

2023. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos volt a döntésed, nem bunkóság. Lényegében ő hozta a bajt a saját fejére azzal hogy szánt szándékkal olyan képeket töltött fel amik nem fedik a valóságot, számíthatott volna arra hogy ilyen reakciót fog kapni.

Ezen kívül én személy szerint gusztustalannak tartom az ehhez hasonló, érzelmi manipulációra hajazó viselkedést. Ez az "Egy órát buszoztam miattad, ezért cserébe köteles vagy randizni velem akkor is ha nem jövök be", meg a "Meghívtalak egy italra/egy ebédre, most vissza kell adnod a szívességet azzal hogy lefekszel velem" mindig felforgatják a gyomromat, és meglepő módon ezek olyan dolgok amik nagyon gyakran előfordulnak. És sokan bedőlnek neki, és rákényszerítik magukat olyan dolgokra amiket nem akarnak csak mert azt gondolják ez az illedelmes, a szívességet vissza kell adni, nem akarnak bunkók lenni, satöbbi.

Érdemes párkeresésnél a sarkadra álni kicsit, mert ha egy kicsit is jószívű vagy, vagy könnyen lesz lelkiismeretfurdalásod akkor azt kihasználják. Semmit nem kell megtenned amit nem akarsz, nem tartozol senkinek semmivel, nem vagy köteles semmi olyat tenni amit te magad nem akarsz.

Másik részről logikusan átdolgolva szerintem a lány pont erre ment ki, hogy esetleg adsz neki egy esélyt ha megtudod hogy mennyit utazott miattad, és bűntudatod lesz/megsajnálod mert hát "érted" tette elvégre. De ennek ellenére is számíthatott arra hogy dobbantasz, pontosan tudta ő is hogy nem úgy néz ki a képeken mint a valóságban. Ha jól értettem itt nem sima sminkről meg filterről volt szó, hanem nagyon durván szerkesztett képekről.

2023. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg ennyire mas volt, akkor mem bunkosag volt
2023. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem minek kell agyon retusált, belőtt, beállított fotókat feltenni. Én régen pont olyanokat küldtem, amin hétköznapi a fejem, a ruhám, sőt, igazából az volt a lényeg, hogy azt az arcomat mutassam amilyen vagyok általában. Ha jött egy találkozó, akkor már megismerte az átlagos külsőmet, találkozókor meg kicsit jobban néztem ki. Felesleges köröket meg csak a buta ember csinál magának.


Ahhh ez az önfényezés meg önsztárolás mindig visszafelé sül el! :)

2023. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes barátaid vannak, ha így gondolják! Talán ő is így viselkednek a társkeresőn, agyonretusált képpel igyekeznek megtéveszteni és megvezetni a másikat, hogy aztán hátha annak nem lesz mersze otthagyni őket a pi.ba?

A csajról az a véleményem, hogy magának kereste a bajt. Ha ő nem tisztelt meg téged azzal, hogy ne verjen át a kinézetével kapcsolatban, akkor te miért tartoznál neki bármivel is? Ennyi erővel mondhattad volna azt is, hogy nem ismered, te nem is vele ismerkedtél a neten...Hiszen nem is :)

2023. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos hogy ott hagytad. Ő vert át a retusált képekkel. Igazából egyenes és korrekt módon jártál el
2023. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem csak retusált volt, mert nem bőrhibákat rejtett el, vagy esetleg egy kicsi tokát, hanem konkrétan nem ismertem fel, egy teljesen más ember volt ott :D az Instagram-on a képeit se értem, hogy hogy nézhet rajtuk így ki, és élőben teljesen máshogy.
2023. szept. 13. 12:18
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
9# ezért érdemes videochatelni.
2023. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!