Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok akiknek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akiknek bejönnek az ázsiai lányok (kínai, vietnámi, stb.) mi tetszik bennük?

Figyelt kérdés
Nem rosszból kérdezem, csak van egy srác aki tetszik és volt régebben ilyen barátnője.

2023. szept. 19. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szépek, de igazából szerintem senkinél nem képez kizárólagosságot. Szóval attól, hogy bejön egy ilyen lány még nem csak az ázsiai lányok jönnek be.
2023. szept. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Szép némelyik, extra mondhatni, bár sok a plasztikázott is. Na de hol nincs?
2023. szept. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Exotikus:)
2023. szept. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem nekem is kínai származású. Nincs különösebb preferenciám, sőt, ha lenne, inkább a szőke hajat mondanám, tehát pont az ő ellentettje. Azt tartom a legtöbb ázsiai nőben szépnek, hogy fantasztikusan jó alakjuk van, vékonyak és nőiesek egyszerre, illetve sztereotípia és survivorship bias, de nagyon tanultak, az én párom is 3 hangszeren játszik, ebből kettőn profin.
2023. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Férfiként írom, hogy a legtöbb ismerősöm 2 ok miatt álmodozik ázsiai nőről.

1.: Kislányosak. 2.: "Tiszták". Olyan értelemben, hogy nem olyan közönséges, aranyásók, mint a magyarok. Pedig pl. a dél-koreai nők pokolian anyagiasak ám!

2023. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

a lényeget senki sem irta le.


szóval egy ázsiai nő általában nagyon nem olyan mint a nyugatiak, ideértve a magyarokat


nem ugat vissza, nem drámázik állandóan, nem hánytorgatja fel a hibáidat állandóan, támogat, bátorit, meghallgat, érdeklődik, a jó dolgokat tartja számon. És nem öregszik el a halálba 30-35 éves korára.


Akkor is ha nem vagy top csávó.


A magyar nők állandóan az ember vérét szivják, ösztönösen lekicsinylik az embert, céltalanok és csapkodnak ha az ember nem oldja meg az életüket.

2023. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5. Ugyanez vagyok, csak nem ázsiai. Bár őszintén inkább lennék az.



Szerintem mindenképp az alkatuk, a vonásaik különlegessége. Itthon azért mások a nők. Vagyis hát Európában.

2023. szept. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gabor49 ***** válasza:
szépek aranyosak szóval igen bejonnek
2023. szept. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért akiknek az ázsiai nők tetszenek, gondoljon arra,hogy ha esetleg terhes lesz, a gyereke nem magyar, nem európai lesz, hanem egy félvér, és az a gyereknek lesz a legrosszabb!
2023. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a 6-ossal.

Én már több ázsiai nővel is barátkoztam, voltam, illetve a jelengi barátnőm mongol. Tizenegy hónapja vagyunk együtt.

Ezt a videót alig 2 hete néztem meg. Szerintem érdemes megnézned kérdező.

https://www.youtube.com/watch?v=4gO1S0CXt1E

2023. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!