Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online ismerkedésnél hány nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedésnél hány nap után szoktatok személyesen találkozni?

Figyelt kérdés
Online elkezdtek beszélgetni, majd jön a személyes találkozó, pasi elhív titeket. Általában hány nap/hét szokott eltelni az első találkozásig?

2023. szept. 28. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
2-3, max. egy hét. Derüljön ki minél hamarabb, hogy van-e értelme folytatni a beszélgetést vagy nincs.
2023. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hogy. 3 nap - 1 hónap
2023. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap.
2023. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hèt
2023. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is max egy hetet mondanék,hacsak nincs valami objektív akadályozó tényező, ami miatt nem lehet.
2023. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
Azta! 😵 már kezdem érteni, miért furcsállták, hogy hónapokat várok! 🤣🤣 b.meg napok?
2023. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Tök mindegy mert úgyis valaki beszól nekem érte :D Amikor ráírás napján nem hívott el akkor megkapon azt lányoktól, hogy hogy bírom ezt elviselni, hogy nincs egyből tali. Ha két hét után talizunk, akkor meg azt kapom, hogy neki minimum 2 hónap kéne, hogy valakivel randizzon és mennyire elsietem.


Régen úgy voltam vele amúgy hogy inkább beszélgessünk sokat, legalább egy hetet, de akkor egész nap, aztán ez átalakult a minél előbb taliba, hogy kiderüljön rögtön, hogy menni fog e.

2023. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokat csetelgetni, minek? Elkezdesz beleképzelni dolgokat, meg érzelmeket táplálni valami álomkép iránt. Úgyis élőben dől el minden. Cseten tkp azt kell kideríteni, hogy hasonló dolgokat szerettek-e, ugyanazt a típusú kapcsolatot keresitek-e, nincs-e valami, ami miatt a másik egyből kizáró ok.
2023. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ. Nekem még egy-két hét is beleférhet, de egyetértek azzal hogy felesleges túlzottan sokáig húzni a dolgot.

Mint manapság minden, ez is felgyorsult.

2023. szept. 28. 14:38
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
6. Igen, te vagy a fapina, nem mi.
2023. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!