Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fogadadnátok a hírt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadadnátok a hírt, ha a lány akivel randiznátok, az első pár randi elején közölné, hogy jelenleg HPV fertőzéssel küzd?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt. Tök normális, aranyos, kedves. Mondta, hogy nem nagyon mert és akart ismerkedni,mert kicsit szégyelli, hogy elkapta ezt a vírust. Valószínűleg a volt barátja fertőzhette meg ezzel és nem igazán akart ismerkedni, míg ki nem gyógyul ebből, de mivel szimpatikusnak vélt, így kivételt tett. Viszont hozzátette, hogy úgy tartja korrektnek, ha az elején elmondja, mert 1. nem szeretne megfertőzni, 2. meg szeretne gyógyulni és nem akar pingpongozni ezzel egy párkapcsolatban és hozzá tette, hogy megérti, ha emiatt hátat fordítok Neki. Eléggé viszontagságos volt az elmúlt pár hónapja, mert minden nemibetegségre tesztelték emiatt és volt pár álmatlan éjszakája. Megmondom őszintén, hogy nagyon meglepett, de utána olvastam és igazából semmilyen előítéletem nincs egyelőre, csak még soha nem voltam ilyen szituációban. Ti mit szólnátok hasonló helyzetben?

2023. okt. 4. 19:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
8-as iskolásoknál szerencsére már elkezdték a fiúkat is oltani (ha kérni a szülő)
2023. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
17%
Nekem fura lenne, mert én ilyen korán nem tudom, hogy akarok-e egyáltalán szexelni a másikkal.
2023. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
9-es a HPV fertőzést nem fogod a WC deszkáról összeszedni, ez egy nagy tévedés! Nemi úton terjed! Nyugodtan nézz utána orvosi evidencian alapuló forrásokból, pl pubmed
2023. okt. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Kifejezetten szimpatikus lenne, hogy nem titkolózik, és nyíltan elmondta. Ebből mindenképp leszűrném, hogy felelősségteljes, és olyan nő, akiben meg lehet bízni. Biztos, hogy meglepne, de értékelném a hozzáállását.
2023. okt. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
#13: Teljesen mindegy. Nemi betegséget nem csak az kaphat el, aki agyba-főbe kefél mindenkivel. Elég egyetlen olyan kapcsolat, ahol a másik valamit rejteget, és már meg is történt a baj. Nem egy betegség alapján kellene ítélkezni. Ismerek olyan lányt, akinek életében összesen egy kapcsolata volt, ami eljutott a testiségig, csak az az egy pasas meg kiderült, hogy HIV+ volt. Úgy derült ki, hogy az előző barátnője írt a lánynak, hogy vigyázzon vele. Szerencsére ez a lány nem kapta el. (Az előző sajnos igen.)
2023. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15, ezt senki sem vitatja! Csak rakjuk helyére a dolgokat, ezért írtam. A HPV nemi úton terjedő betegség! És megfelelő védőoltás lenne ellene….
2023. okt. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Miért vagyok lepontozva emberek? Mert nem tudom előre, bejön-e a másik? Ez hihetetlen.
2023. okt. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Elég egyetlen olyan kapcsolat, ahol a másik valamit rejteget,"


Még csak rejtegetni sem kell. Egyszerűen csak nem tud róla. Férfiaknál ritkán okoz tünetet.

2023. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

10es ez valszeg uj dolog mert 5-6 eve meg eszukben sem volt megkerdezni oket.


De kerdes a lanyoknak kotelezo a diuknak csak adhato???

2023. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19! Dehogy, a lányoknak se kötelező. Csak régebben ajánlott is csak nekik volt.

#10

2023. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!