Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Nálatok mik számítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nálatok mik számítanak külsőleg, az első randin? Lentebb.

Figyelt kérdés

Szóval, ha az első randin vagytok, és a pasi pl elővesz egy nyomógombos telefont, és nem márkás ruha van rajta, hanem pl egy fekete piaci póló, akkor már előre leírjátok?

Kérem csak őszinte válaszokat kérnék.



2023. okt. 7. 11:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Vótmá egy 88 válaszos kérdésed nyomógombos barátom. Nem elég?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2023. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Sorry

Azt nem én tettem fel, szóval ha közeledni akarsz ne kommentelj, lapozz. :)

2023. okt. 7. 11:56
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

"a pasi pl elővesz egy nyomógombos telefont"


Ha egy pasi első randin a telefonját nyomkodja, abból nem lesz több randi.

2023. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Nalam nem szamit a marka, lehet olcso is, de tiszta legyen, ne gyurott, ne legyen szakadt.

Erdekelne, h miert nyomogombos telefonja van. Ha tenyleg csak ilyen non-digital emberke, akkor folytatodhat az ismerkedes.

Ellenben, ha csak probal kulonlegesnek tunni azzal, h nem atlagos dolgokat csinal, de egyebkent nem egyeniseg, azt levagnam es akkor leves.

2023. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván te voltál. Mégis hány ember használ ma nyomógombos telefont, amivel kapcsolatban a randinál elővétel merül fel? Nem kell beismerni, de legalább ne tagadd. Nemcsak a két kérdés azonos, de a stílusjegyei is a mondatok utáni :) használatával.
2023. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha külsőt kell nézni, nem a ruhát és a telefont fogják. Talán ruhában azt, hogy mennyire kultúráltan öltözködsz. Külsőben inkább az arcod, hajad stb nézik meg, de szeirntem mindenhol így van. Aztán a személyiséged fogja eldönteni, hogy akarnak-e veled lenni.
2023. okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy a tinik meg fognak kövezni, de ne póló, rövidgatya, meg sportcipő legyen rajta, mintha épp a strandra vagy az edzőterembe menne...
2023. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Engem személy szerint már a hányiger kerülget azokktól az emberektől, akik azt hiszik hogy drága telefonnal, drága autóval és márkás ruhákkal kompenzálhatják a nem létező értékeiket.
2023. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen, a mobil iPhonos kérdésről szedtem az ihletett?

Ott a gyerek mindig az új Iphona-al, csajozik, ebből tettem fel az ellentett kérdést, és hölgyeknek. :)

2023. okt. 7. 12:51
 10/19 A kérdező kommentje:
-?
2023. okt. 7. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!