Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj, hogy fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, hogy fiatalon fuckboy vagyok?

Figyelt kérdés

Ne legyünk álszentek, sok nőnek elég az alkalmi, mi srácok is így vagyunk vele nagyon fiatalon. 20 előtt szerintem nem kell elköteleződni, de utána is van még egy csomó idő.

Ezzel így voltak a nők is, akikkel dolgom volt: a korombeli lányok is, a 20-asok is és a 30-as, 40-es anyukák is.

Egy lánybarátom szerint ez nem helyes.



2023. okt. 8. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem holt mindegy.
2023. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Fuckboynak lenni és alkalmi kapcsolatokat folytatni EGYÁLTALÁN NEM ugyanaz a dolog.

Semmi baj azzal, ha valaki alkalmizik. Az viszont, ha valaki megvezet, átver, hiteget embereket azért, hogy lefeküdjenek vele, az gerinctelenség, és ezt nevezzük fuckboynak. Ha ezt csinálod, akkor igaza van a lánybarátodnak.

Ha korrekt és őszinte vagy mindenkivel, akkor semmi rosszat nem teszel. Viszont attól még ugyanúgy lesznek, akik nem akarnak majd ismerkedni veled, mert az ő értékrendjükbe ez nem fér bele, és ezt is el kell fogadnod.

2023. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Amíg nem versz át senkit, addig tökmindegy...


Viszont mint ahogy vannak férfiak akiket tarskeresesnel zavar, ha egy nőnek van "múltja", úgy vannak olyan nők is, akiket zavar a fuckboyság. Ezzel nem nagyon lehet mit tenni, mindenki az alapján szelektál ami alapján akar.

2023. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sem baj, ha nem akarsz elköteleződni. Csak legyél egyenes, és ne kamuzz össze mindent.
2023. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Engem egyáltalán nem érdekel épp ezért nem is adok esélyt ilyen típusú embereknek.
2023. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
oké, de a potenciális párjelölt orrára nem kell azt kötni, hogy már elég nagy tapasztalatom van.
2023. okt. 8. 18:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik film?
2023. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: milyen film?
2023. okt. 8. 19:07
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Te inkább férfi prosti vagy. Nevezzük már nevén a dolgokat ha már annyira menőnek érzed.


Max te vagy úgy vele. Jó lenne ha nem beszélnél az én nevemben.

2023. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj, ha neked így jó és a partnereidnek is oké. Tizenévesen tényleg nem az életre szóló szerelmet kell keresni, fiatal vagy, ráérsz még.
2023. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!