Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiból párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiból párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nálatok általában mennyi idő szokott eltelni az 1. randi és aközött, hogy az adott emberrel párba állsz? Hányszor szoktatok randizni?


Tudom, hogy nincs kőbe vésve, tökre változó, ezért a ti tapasztalataitokra vagyok kíváncsi. Kérlek tüntesd fel melyik nemhez tartozol. :)



2023. okt. 8. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A párommal 2,5 hét ismerkedés után volt 1. randi, utána kérdezte meg, még aznap este, hogy szeretnék e vele kapcsolatot mert ő igen. Mondtam hogy igen, én is szeretnék. Így az 1. randink napja hivatalosan az évfordulónk.😊
2023. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, hogy hány évesek voltatok?

Köszi!

2023. okt. 8. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 24/N, ő 21/F. Rég volt, azóta össze is házasodtunk:)
2023. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Borzasztó fiatalok vagytok és voltatok. :) Köszi a választ!
2023. okt. 8. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tapasztalatom van.

Mi csak utólag beszéltük meg a pontos dátumot, addig kicsit mást gondoltunk erről (pár nap eltéréssel máshonnan számoltuk). A megegyezéses dátum 1.5 hónappal az első randi után történt. Ekkor már bő fél éve ismertük egymást. Mikor hivatalosak lettünk, addigra egy hete már minden nap együtt aludtunk, kb két hete szexeltünk is. Amikor elkezdtünk randizni eleinte hetente 2-szer 3-szor randiztunk.

2023. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4. Már nem vagyunk fiatalok:) 37/34 évesen.😊
2023. okt. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!