Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak féltékeny, vagy mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak féltékeny, vagy mások szerint is “túl magas” a párom?

Figyelt kérdés

Új párom van, aki 193 cm magas. Én imádom a magasságát, nem mellesleg nagyon jóképű, széles vállú, kisportolt testű férfiról van szó. Mikor barátnőmnek bemutattam elkezdte nekem mondani, hogy szerinte túl magas hozzám és nem is illünk össze emiatt kívülről nézve, ugyanis én “csak” 165 cm vagyok, ami amúgy nőként egyáltalán nem számít alacsonynak. 28 cm különbség van köztünk, ez nem tudom mióta sok. Szerintem csak savanyú neki a szőlő, ugyanis ő évek óta szingli és most az külön zavarja, hogy egy ennyire jó pasit sikerült felszednem, és a magasságán kívül másba nem tudott belekötni, ugyanis nincs mibe.

Én látom jól, vagy neki van igaza és tényleg “túl magas” mások szerint is hozzám?



2023. okt. 17. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Csak irigy.
2023. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
az irigy a bizonytalan és a jó pasi, xd jól indul várom a folytatást!
2023. okt. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak irugy. Pont idealis.

Ratd le a baratnodet,mert o nem barat hanem ellenseg.

N

2023. okt. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Irigy kutya a 'barátnőd'.
2023. okt. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Egy normális barátnő nem mond ilyet.
2023. okt. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
De csúnya dolog az irigység...másba nem tud belekötni, csak hogy alacsonyabb vagy...szánlamas! Építsd le ezt az önbizalomromboló pi.csát, mert ez nem barátnő...
2023. okt. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd irigy, gondolom neki is tetszik. Feltételezem, hogy a párod emellett még okos is, idősebb és gazdagabb.
2023. okt. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
159 vagyok a férjem 188 cm 29 cm van köztünk mégsem jegyezte meg senki soha. Teszem hozzá hogy mindig a magas fiúkat vonzottam. Nem túl magas szerintem.
2023. okt. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Irigy, de nagyon. Ha van egy kis eszed többé nem "barátkozol" vele, mert képes furkálódni, elszedni a pasid is.
2023. okt. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

"28 cm különbség van köztünk, ez nem tudom mióta sok"

jajj ne már xDDD


irigy kutya a barátnőd de ezt te se gondolhatod komolyan,mikor letörik a dereka hogy adjon egy csókot.krva sok...attól még sok boldogságot de a valóságot ne írjuk már át..rengeteg...az ilyen párokra ha ránézek az első ami eszembe jut hogy AU xd (és van párom,nem vagyok féltékeny,felőlem a hó na alá is csaphatja a pasija

2023. okt. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!