Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A haveromnak vagy nekem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haveromnak vagy nekem van igazam ezzel a nővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pár napja összegyűltünk a barátokkal és ismerősökkel, elég sokan voltunk, voltak új és ismerős arcok. Volt ott egy nő is, aki igazából nagyon tetszene és kezdeményeznék is nála ha nem tudnám kivel volt együtt. Kb másfél éve egyedül van előtte meg olyan pasival volt együtt, aki nem veti meg az alkoholt. Azóta még inkább járja a kocsmákat(a pasi). Meg is csalta a nőt, akkor hagyta ott a pasit. Na szerintem ha ilyen igénytelen pasival volt együtt, akkor lehet bármilyen kedves és szép, akkor sem kell. Valahol sajnálom is mert tényleg szép csaj.

A haverom viszont azt mondta, hogy ő egyrészt leszarja hogy kivel volt előtte mert szerinte a legtöbb embernek vannak olyan exei akiket utólag már bán, de jobb esetben ezekből tanul az ember. Azt mondja ő beszélgetett a csajjal és szerinte teljesen intelligens, kedves és jó a humorérzéke is. Mások is kedvelik mert jó embernek tartják. Neki is nagyon bejön a nő és mivel úgy látta ő is szimpatikus nála szeretne jobban megismerkedni vele.

Kicsit furán érzem magam mert valahol taszít is meg vonz is a nő. De ha a haverom tényleg bepróbálkozik nála akkor persze én hagyom, de jól teszi?

Szerintetek kinek van igaza?

Harmincon felüliek vagyunk mind



2023. okt. 19. 09:08
A kérdező szavazást indított:
Neked van igazad.
Haverodnak van igaza.
48 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a csaj is egyértelműen belátta, hogy rossz embert választott és el is hagyta.

Ha vele maradt volna minden ellenére is, az jelent valamiféle szolgalelkűséget, de így tulajdonképpen csak az derült ki, hogy hasonlóan vélekedika csávóról min te. Akkor meg?

2023. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Te már azelőtt leírtad, hogy beszélgettél volna vele. Nagyon könnyű ítélkezni valakiről akit nem ismersz. Mindenkinek van csomagja, olyan szitu/cselekedet/ember az életében amit kitörölne. Gondolom nem úgy jöttek össze, hogy a csávó ivott és amikor meg már benne vagy a kapcsolatban és szerelmes vagy, nem olyan könnyű lelépni, magadat is hitegeted. De megtette.


Szerintem ismerd meg kicsit előbb és aztán formálj véleményt.

2023. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Annyira könnyű más ember felett pálcát törni és itélkezni!


A Nő helyében szóba se állnék veled!

Remélem a barátod boldog lesz vele, mert neki SOKKAL több esze van mint neked!

2023. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

3as kifejti, hogy rossz dolog hamar ítélkezni más fölött.... majd megteszi a kérdezővel kapcsolatban XD


Egyébként kell, hogy bárkinek is igaza legyen? Két vélemény van, mindkettő megállja a helyét, ha arról van szó, hogy neked ez számít, a haverodnak meg nem.

Nincsen semmiféle egyetemes igazság ezzel kapcsolatban. Nyugodtan lehet számodra olyan dolog kizáró, ami másnak nem az.

2023. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Én meg olyan emberrel nem kezdenék aki másfél évvel ezelőtti dolgokon lovagol.
2023. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

Mindkettőtöknek igaza van.


Az ember okulhat, változhat és az ember beleeshet ugyanabba/hasonló hibába.

Az, hogy kedves és intelligens még nem egyenlő azzal hogy párkapcsolat/emberismeret terén is az, nem tudatosan keress párt hanem az érzelmei vezérlik.

2023. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Semmiképp se próbálkozz nála, a te gondolkodásoddal nem érdemled meg, hogy valaha bármilyen párkapcsolatod legyen.
2023. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

4# arról beszélek amit a 7-es egy mondatban leírt!


Nem itélkezem, nem én itélkeztem, de ha valaki elitél mert pl nem az elvárásainak megfelelően élem az életem, az jobb is ha nem kezdeményez,és kerüli a társaságom.

3-as vagyok

2023. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

6 vagyok:


Nem rosszból, de ha nő írta volna ki a kérdést, akkor több lenne az olyan válasz hogy igazad van, aki alkoholista nővel járt azt inkabb hagyd békén blablabla.


Miért ítélkezés, hogy tart attól, hogy a nő nem elég érett egy kapcsolatra hiszen alkoholistával volt együtt és azért tette ki (egyedül) mert hűtlen volt? Az történt. Mennyi nő alkoholistákkal él és megkapja, hogy lenn rezeg a léc. Akkor most miért rossz, buta attól a kérdező, hogy inkább óvatos?

2023. okt. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem annak van igaza aki mer, és kirpóbálja. Miért kell múlt alapján ítélkezni milyen lehet a nő? Nekem voltak olyan barátnőim hogy letagadnám inkább...


Az is lehet barátod ürít benne párat aztán más miatt mennek szét.

2023. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!