Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mik a veszélyei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik a veszélyei egy gyorsan, dinamikusan, intenzíven induló kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
A két fél egy hét alatt szinte folyamatosan kontaktban volt/van, akár chaten, akár telefonon, illetve már két személyes találkozó is volt, amiből az egyik mintegy 15 órán át tartott. A két fél azonban teljesen egymásra van hangolva, mindenben teljes az egyetértés, nagy a szexuális vonzalom, tetszik egymásnak a külsejük. Szerintetek rejtenek veszélyeket az ilyen gyorsan és intenzíven induló ismerkedések?

2023. okt. 29. 06:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

1.) lehet a pasi nárci, akkor tud ennyire gyorsan bevonzani valami

2.) a nagy lángokat fújja el leggyorsabban a szél

3.) A sietségben elveszik a lényeg

2023. okt. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy elveszik a lényeg? Folyamatos a kommunikáció, tehát szerintem 1 hét alatt úgy megismerte egymást a két fél, mintha vagy 1 hónapja ismernék egymást. Nemcsak a vonzalom szintje közös, de a hobbik, érdeklődési kör, világnézet, habitus is. A következő időszak valószínűleg rosszabb lesz, mert kevés lehetőség lesz a személyes találkozóra, ellenben online és telefonon szerintem továbbra is folyamatos marad az ismerkedés.
2023. okt. 29. 06:21
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem semmi
2023. okt. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig nincs gond amíg kontaktban ezt a szintet tudjátok tartani, viszont ha lazul, akkor már gondok lehetnek. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, hogy ha nem találkoztunk, akkor irogattunk, este telefon, soha nem voltam még ilyen szerelmes, pedig elmúltam 40 éves, és volt pár kapcsolatom előtte. Aztán 1,5 év után kicsit lazult a dolog, és egyből jöttek a vádak, hogy biztos van valakim, meg már nem fontos nekem stb, pedig csak vátozások voltak munka téren, de nem értette meg csak hisztizett, és végül szakított is.
2023. okt. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az egyik fél most egyébként egy munkahelyi kötelező képzést csinál, amit utál ugyan, bár kellene ahhoz, hogy magasabb fizetési kategóriába lépjen. Azonban jelenleg olyan nagy a vonzalom, hogy ez a képzés teljesen háttérbe szorul.
2023. okt. 29. 06:46
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Miért ne lehetne és miért ne működhetne? Nem szeretem túlracionalizálni az ilyesmit. .


Ilyenkor max a pasit tartom kérdésesnek, férfiként mondom. De ha ennyi idő van benne, már az is túl van a manipuláló fázison

2023. okt. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 Pedig azért ez nem biztos, hogy jó, mert a tudás az amit nem vehetnek el tőled. Jelen esetben meg visszaüthet ha a képzést elhanyagolja, és a kozös jövő érdekében fontos a jobb fizetés. erről mondjuk érdemes volna beszélni, hogy kicsit lazítani kellene a kommunikációt, viszont akkor előjöhet amit írtam, hogy a másik fél ezt viszakozásnak élheti meg, így nem lesz egyyszerü felvezetni neki. De lehet mondani, hogy közös jövőt tervez, és a több pénz miatt most jobban kell a tanulásra koncentrálni, de amint tud egyből ír.
2023. okt. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk kevésbé dinamikus volt a dolog, de hasonló. Én 1,5 hónap után költöztem hozzá. Ennek lassan 3 éve. És nagyon jól megvagyunk együtt. 🤗
2023. okt. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
"– Nagy idő készül – mondta Matula –, de nem lesz hosszú. Ami ilyen hirtelen jön, nem tud megállni."
2023. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
több hónap, mire igazán ki tudsz ismerni valakit. lehet romantikus gondolatokat szőni eköré, de nem reális, hogy valakit 1-2 hét alatt úgy megismersz, mintha már ezer éve ismernéd. Még azt sem tudod mi volt a jele az oviban....
2023. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!