Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki közel 3 hónap után sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki közel 3 hónap után sem tudja eldönteni, hogy mi van köztünk, azt hagyni kell, ugye?

Figyelt kérdés

Ennyi ideje tart a mi kis kapcsolatunk, ami viharosnak mondható.

Sajnos nem tudunk gyakrabban találkozni heti egy alkalomnál, viszont online vagyunk egész nap, kamera is. Egy másik országban élek és eddig egyetlen egyszer sem jött még ki hozzám, szerinte én nem akarom ezt.

A másik, hogy folyamatosan azt érzem, nem felejtette el a volt nőjét, én csak pótlék vagyok. Folyamatosan lájkolja a képeit és megosztja a nő dolgait a saját oldalán, hiába mondtam, hogy engem zavar …

Mit gondoltok?


2023. nov. 1. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2023. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Alapból gáz ha a volt nőjét lájkolgatja, de miután megkéred hogy ne és így is folytatja... felejtős emberünk, találsz te jobbat, aki tényleg szeret és akar.
2023. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez számimra nem kapcsolat.
2023. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme tovább folytatni.
2023. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2023. nov. 1. 18:51
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyenek akkor tudják hirtelen hogy szerelmesek mikor lelèpsz.

Csak készülj erre is :D

2023. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Igen, pontosan így van, de nem fordulok vissza …

2023. nov. 1. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős. Nem szeret.
2023. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Majdnem elhittem, hogy szeret, én b@rom.
2023. nov. 1. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Igen.

Bár itt nem is az a helyzet, hogy nem tudja eldönteni. Itt nagyon is nyilvánvaló, hogy te csak egy pótlék vagy.

2023. nov. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!