Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyakran találhat manapság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran találhat manapság az ember erős, szinte megkaphatatlan nőket, akik viszont komolyan is veszik a küzdelmet?

Figyelt kérdés

Tehát nem arról van szó, hogy hülyítik a pasikat, hanem arról, hogy tudja, mennyi az értéke. Ezért, bár szimpatizál a hódolóval, de akadályokat gördít elé. Majd a végén megadja magát, ha jónak látja.

Taktika. Küzdelem. Szenvedély.

Igen, ezt keresem.


2023. nov. 8. 08:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szubjektív tapasztalatom viszont az, hogy ha egy nőnek nagyon kellek, akkor szinte azonnal odaadja magát nekem. Volt, akinek már első randin az ágyában voltam, pedig telefonban direkt mondtam, hogy kicsit kéresse magát.
2023. nov. 8. 08:19
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a volt barátnőm egy igen talpraesett, és határozott nő volt, de pont ez is tetszett benne, kellett vagy 3 hónap mire nálam aludt. Ismertem régóta, és eleinte mikor elkezdtünk irogatni, akkor is csak azt mondogatta, hogy ne gondoljak többre. 1,5 évig voltunk együtt, nagy szerelem is volt, és valami a Covid mellett történt nála, mert ugyanezzel a határozottsággal szakított is. Pontos okát meg nem volt hajlandó elárulni, csak pár haladzsa szövege volt.
2023. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Hát a olyat messziről kerülni kell aki a párkapcsolatokat valamiféle kompetetív vagy konfrontatív dolognak látja.


Menj el sportolni ha ilyesmire vágysz, a nőket meg hagyd békén.


Ha meg találsz ilyen nőt (mert biztos van) akkor készülj fel, hogy a boldog párkapcsolat helyett valami küzdelmes gyötrődés vár.

2023. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen nő.
2023. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

09:45:


Reméljük.

2023. nov. 8. 10:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyeneket.
2023. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez komoly, nem játék. Bár alapból kicsit gázosnak tartom azt a felfogást, hogy egy értékes nő nem lelkesedhet, a "megadja magát" is picit rapist vibe, de én lassan nyílok meg. Nem játékból, ilyen vagyok. Annyira nem nyílok meg, hogy a számat pl sosem nyitom ki, hogy beletedd a farkad.


Kimért és szenvedélyes nőt keresel - ezek ellentétes tulajdonságok. Szenvedélyes ember nem fog taktikázni.

2023. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Aki szenvedélyres nem taktikázik. Aki visszafogott és lassan halad, az nem szenvedélyes.
2023. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

8

De szenvedélyes, mert amennyit csepegtet magából az ritka őszinte és igazi, nem üres.

2023. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9, erre semmi garancia.
2023. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!