Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szilveszterkor nagyon megtetts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor nagyon megtettszett egy lany. Az este meg a nevet sem tudtam es mar masnap az e-mail cime is megvolt. A lany nagyon tettszik es szeretnek jarni vele de hogyan adjam a tudtara?

Figyelt kérdés
Megvan az e-mail cime es beszeltem is vele. Az is baj 1 kicsit h duci vagyok es nm biztos h fogok tettszeni neki . Micsinaljak???Irjak neki e-mailt??
2009. jan. 2. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Növessz agyat! Ha gondolkodni tudnál, akkor rájönnél, hogy vagy próbálkozol és esetleg nem jön össze, vagy nem és akkor BIZTOSAN nem jön össze. Vajon melyik a jobb megoldás?
2009. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hnle ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem paráznék, írj neki emailt probáld minél jobban megismerni és nem biztos hogy mindenki számára negatív az hogy kicsit duci vagy , lehet hogy ez tetszik neki!Szal mindent bele és írd meg azt a nyamvadt mailt... mit veszíthetsz?
2009. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyire be vagy zsongva, vagy alapból ennyire lökött vagy? :P

Ha egy ennyire egyértelmű helyzetben nem tudsz mit csinálni, inkább menj homokozni. :P

2009. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hnle ***** válasza:
Most miért kell ennyire kiosztani?!Nem lehet mindenki faxa gyerek... tudod vannak sokkal szégyenlősebb emberek is!
2009. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem irj neki,ha visszautasit,akkor ez van,nem jön mindig össze.:-) Ha meg nem akkor örülj!:-)
2009. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.A negyedik valaszolonak en is ojan vagyok. De amugy sztem tok jofej.
2009. jan. 2. 23:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy a csajozás az egy számítógépes játék, és külömbözö nehézségű szintek vannak...

1. Szint: oda merj menni a lányhoz

2. szint: el tudj vele beszélgetni negyed órát

3. szint: meg merd csókolni

2009. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Haaat koszi ez jo volt es tenyleg igy van!!!
2009. jan. 3. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!