Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozás szempontjából ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás szempontjából ciki egy vadiúj Suzuki Vitara?

Figyelt kérdés

Álszent válaszokra nem vagyok kíváncsi.

Csak csinos és tanult nők szempontjából érdekel. Van bármi esély arra, hogy egy ilyen nő nem néz le, hiszen hiába új és saját, mégiscsak egy Suzuki?



2023. nov. 18. 11:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes, én diplomás, értelmiségi munkakörben dolgozó magyar nő vagyok, mégsincs sem Audija, sem Mercedese a páromnak. Sőt, igazából nincs is kocsija, az én ősrégi, örökölt kocsimat használjuk.
2023. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy meg hamarabb néz le egy tanulatlan, proli csaj, mint egy értelmes.
2023. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Imádom ezt az oldalt. Szóltam hogy milyen válaszokra nem vagyok kíváncsi... Pláne nőktől. Itt nincs olyan nő akiről én beszélek és az én célközösségem részese. Szóval teljesen mindegy hogy a ti pasitoknak milyen kocsija van mivel hiába is vágynátok jobbra.
2023. nov. 18. 12:48
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha csak olyan válaszok érdekelnek, hogy persze, álmaim férfija, stbstb., akkor egyrészt, ez az oldal nem így működik, másrészt, úgy tűnik, nem nagyon van ilyen. :DDDD
2023. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Pont az ellentéte. Az irritál aki magyarázza hogy jó neki a leharcolt opel vagy az is ha még egy kocsit sem tudott összehozni a férfi meg jönnek a jelmondatokkal hogy intelligens nő nem azt nézi.
2023. nov. 18. 12:57
 16/31 anonim ***** válasza:
43%

Hát az apuci, vagy egyéb pasik pénzéből diplomázott meg plasztikazott "nőknek" bizony valóban röhejes.


Mindenki mást ez nem fog érdekelni.

Férjem kocsija 25 éves, én meg csinos diplomás nő vagyok.

2023. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%
Mert akkor mi van, ha valaki "apuci" pénzéből diplomázott? Mégis kiéből kéne? Ja, tudom-tudom, itt mindenki alázatos, csodálatos, értékes, egy pici albérletszobától jutott el a kertes házig, 2 munkahelyen dolgozott éjt nappallá téve, nem aludt és közben diplomázott le a saját pénzéből.
2023. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne gond. Tanult vagyok de nem topmodell kategória.
2023. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
28%
16-os. Dehogy vagy te csinos.
2023. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
84%
Ja, majd itt egy random gyökér megmondja látatlanban, hogy ki mennyire csinos. Ja, nem.
2023. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!