Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a második randin kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a második randin kiderülne hogy a másik fél szereti a Fideszt, azt toleranciával kezelnéd, vagy nem lenne esély a folytatásra?

Figyelt kérdés

2023. nov. 29. 20:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én még mindig az a fajta vagyok, aki nem a politika alapján választ párt.

Ne legyen elvakult, annyi.

2023. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem az a bajom, ha valaki fideszes, hanem általában az, ami társul hozzá.

Nekem az a tapasztalatom, hogy ha megkérdezem, hogy miért arra szavazott, akkor nem tudják normálisan megindokolni,hanem felmondják a propagandát, mint valami papagáj.

Nem igazán toleránsak,b*szogatnak embereket ok nélkül, mintha ki lenne adva nekik házifeladatba. Teljesen elvakultak és a fele kb. elhiszi a különböző összeesküvés elméleteket.

Megmondom őszintén,hogy én egy ideje elengedtem a politikát,meg a hír olvasást is, mert csak felidegesít.

Ha a fent említett tulajdonságok nem merülnek fel benne, akkor talán.

De nehezen tudom megérteni, hogy a Fideszben mi az a tulajdonság ami, miatt egy józan ember támogatja őket.

Akárhányszor ígértek valamit, azt mindig úgy vitték véghez, hogy azt lehessen mondani rá, hogy meg van csinálva.

33/F

2023. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
90%
Én ugyanezt látom a libsi oldalról is. Feminizmus, lmbtq, egyebek.
2023. dec. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem van fideszes haverom és elég az ő hulyesegeit hallgatni néha, meg hogy jajmarpedigafidesz, temiertnemafideszreszavazol, meragyurcsany jobb, szóval nem hiányzik, hogy valaki naponta ezeket mondja el, így köszi de nem. Nem találkoztam még olyan fideszessel aki ne hangoztatta volna ezeket naponta, de ha van ilyen, és ilyennel hozna össze a sors akkor nem igazán zavarna, én sem beszélek a politikarol.
dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!