Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből a kapcsolatból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a kapcsolatból lehet párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Adott egy munkatársam, akivel februárban lesz 1 éve, hogy kavarunk. Ő 37 éves férfi, én 26 éves nő vagyok. Nagyon hasonlítunk egymásra, egy napon is van a szülinapunk, lelkileg nagyon közel állunk egymáshoz, mindig ott vagyunk egymásnak ha baj van. Közös programok vannak, feljárkálunk egymáshoz, illetve most hívott el egy portugáliai nyaralásra. Nagyon röviden ennyi. Mindent adott egy párkapcsolathoz vele, de ő mindig mondja, hogy nem járunk, pedig bevallotta, hogy imád velem lenni és szeret, de azért a "határokat tartsuk meg". Azt mondta bennem mindent megtalál, ami neki fontos egy kapcsolatban, de ott a munkatársi viszony meg azt érzi, idézem:"Van egy olyan érzésem, hogy nem lesz ez így jó." De többet nem tudott hozzáfűzni.

dec. 17. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ellenáll neked, így kevés az esély rá.

Én azt gondolom a leírtak alapján, hogy annyira nem vagy jó neki, hogy komolyan is megpróbálja veled. Nem bízik a 100%-os sikerben. Sem magában, sem benned nem bízik teljesen.

Én elengedném a helyedben. Időpocsékolás.

dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lesz párkapcsolat. Hulyit. Csak szexre kellesz neki. Akarna tőled többet akkor már rég együtt lennétek.
dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan hogyan lenne párkapcsolat ha igazán nem kellesz neki?
dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz ebből soha semmi csak maszatoltok.
dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szerelmes vagy van valami nagyon hülye beidegződése ami miatt magáz se hagyja boldognak lenni, esetleg valami miatt nem tart elég jónak. Viszont ha szerelmes lenne, szerintem a ez a nem tart elég jónak nem játszana.

Nem te vagy az a nő aki mellett el tudna/ akarna köteleződni és ezt csak ő tudná megmondani. A munkahely csak kifogás.


Én eleve bele se mentem volna ebbe, ha mondjuk én kapcsolatra vágyok, mert megalázónak érezném. Plusz az utóbbi fél évben én a sajá életemben tettem egy felismerést: minek pazaroljam az időm meg a fiatalságom (az életem) valakire ki nekem nem jelent sokat és/vagy én neki nem jelentek sokat. Akinek nem vagyok (?) elég jó. Persze nem kell mindenkinek így gondolkodni, de én azóta igyekszem azokkal foglalkozni akiknek számítok.


Szóval bele se mentem volna, de igazából leülnék beszélmi. Ha nem engem akar, lezárnám. Bár ha eddig veled akart volna lenni kapcsolatban, felvállaltan, már rég együtt lennétek.

dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elolvastam újra: nem próbálnám újra. Elmondanám mit érzek, kiadnám magamból, mert nekem úgy spec jobb lenne és ebből kilépnék.
dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:

"Nagyon hasonlítunk egymásra,..."

Ezt hogy értsük? Lófarkas lány hasonló adottságokkal rendelkező férfi ismeretségét keresi?

dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!