Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin nincs meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin nincs meg a kémia, egyre többször olvasom ezt, hogy ezért nincsen második. Miért van sok embernek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

A mostani barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt, az első randi borzalmasan sikerült olyan szemponból, hogy ha szigorúan veszem nem volt meg a kémia, elbeszélgettünk, a végén volt csók, de kellett még 2 randi mire teljesen egymásra hangolódtunk.


Ezért nem is értem ezt az első randis kémiás dolgot, vagy csak nekem természetes, hogy az első randin szinte sosincs azonnal kémia?


Ha csak nem ismeritek egymást akkor az első randin találkoztok először, mégis mitől lenne egyből rózsaszín köd?


dec. 22. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Már az első randin is érzed, hogy vonzódsz e hozzá szexuálisan pl


Azt is látod, hogy igényes-e, választékosan beszél-e, sokat káromkodik-e. stb stb

dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nyilván, de olyanokat olvastam itt, hogy minden jó a másik féllel, jól is néz ki, de nincs meg a kémia.


Ha valaki nem jön be a külsőre akkor onnan nem a kémia hiányzik, hanem a másik fél nem jön be.

dec. 22. 19:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én rendre így járok, de mindig "adok esélyt", találkozunk többször is, mert ahogy írod, amúgy minden oké velük. Fölösleges, ugyanúgy nem lesz az x. találkozáskor sem, ez a tapasztalatom.

Most már csak múlt idő, mert ezek a tapasztalatok annyira kiégettek, hogy képtelen vagyok rávenni magam egy újabb emberrel való próbálkozásra. Mert minek... hogy ugyanez legyen vele is?

Egyébként esetemben sejtem az okot: hogy nem élőben, spontán, természetesen sodródunk egymás mellé és alakulunk szépen, hanem online, direkt, célzottan, semmi "varázs". Nekem így nem megy.

dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Követem a kérdést mert anno én is sok pasitol megkaptam ezt és már akkor se értettem
dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert igazából nemcsak a külső dönti el, hogy van kémia vagy se. Hanem ő maga, a lénye: hangja, kisugárzása, testbeszéde, mimikája.

Előfordulhat hogy nem is jön be, tudod, hogy nem az eseted, látod, hogy csúnya és mégis vonz téged szexuálisan. Benne van az a "plusz" ami neked kell.

dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Nagyok az igények, a külső az elsők között van sokaknál, ez egy ilyen felszìnes világ.
dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Sokáig gondolkodtam hogy mit jelenthet ez a "kémia", aztán olvastam hogy ez a "vágy", valószínűleg erősen szexuális töltetű.
dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt pár sráccal, hogy nem volt meg személyesen a plusz , így egyiknél elmentem egy második randira isb,hátha csak a kezdet nehéz, és nem ,továbbra sem jött semmi érzés vagy vágy.

Most én voltam a másik oldalon nem rég, én nem vonzottam valakit első randi után,ő érezte magát úgy, és örültem, hogy nem mondjuk 3 4 hét után derül ki ,hogy továbbra sem tud úgy nézni rám,csak próbálkozott velem 😅

dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Én férfi vagyok, ráadásul nem a csajozós, sok nős fajtából. De egyszerűen vannak emberek akikkel az első perctől látom, hogy nem illünk össze és nem akarom velük tölteni az időmet.


"valószínűleg erősen szexuális töltetű"


A "kémia" pont, hogy nem csak szexuális vágy kérdése. Nyilván az is közre játszhat. De hiába vonzó valaki számomra külsőre, ha a stílusa távol áll tőlem.

dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!