Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet shadowbannolt a Tinder?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet shadowbannolt a Tinder? De miért?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy EGYBŐL megjelennek azok, akiket jobbra vagy balra húztam még pár órával ezelőtt. Mintha semmi sem történt volna.


Na de miért bannoltak? Az ünnepek alatt nem is használtam, belépni más ember nem tudhatott, a telómon van vírusírtó stb, nem hiszem el, hogy ez ekkora egy nagyrakás sz*r legalább matchem lenne vagy valami!



dec. 27. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá egy elérhető frissítés? Nekem akkor volt ez az embereket újra bedobalos glitch amikor elérhető volt egy frissítés és még nem szedtem le.
dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megnéztem és nem írja...


Köszi a választ azért!

dec. 27. 15:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Na újra telepítettem és az sem használt. Átmentem vagy száz emberen és azt jelezte ki nem maradt egy sem. Bezárom az alkalmazást és visszalépek egyből, erre meg ugyanaz a csaj fogad engem, mint aki tegnap is. Azt sem tudom hol lehet a bugokat jelenteni, csak az adatokkal való visszaélésre találtam, arra nem, hogy ez egy bugos f*s, amiért van pofájuk még pénzt is kérni!
dec. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!